Zaplanowane, ale nie opublikowane inspiracje

Kilka słów na wstępie…

Moi Drodzy czytelnicy i obserwatorzy, witam się z Wami serdecznie po długiej przerwie, jaka miała miejsce tutaj na blogu. Nie będę się za bardzo rozwodzić czym była spowodowana moja nieobecność, bo myślę że i tak to nic nie zmieni, a najważniejsze jest to, że wracam. Mam dużo interesujących dla Was wpisów, a co ciekawe to to, że mam kilka zaległych, które leżały w zakładce „zaplanowane” i niestety nie doczekały się premiery. Dzisiaj miałam zamiar podzielić się inspiracjami (jak się nie mylę) sprzed dwóch miesięcy, ale przypomniałam sobie, że właśnie w zakładce „zaplanowane” są inspiracje wakacyjne…kiedy to było, ale nie zmienia to faktu, że te inspiracje są dalej aktualne. Mnie jak coś zainspiruje, to konkretnie. Uważam, że są to godne polecenia perełki i dlatego zapraszam do oglądania i czytania.

Magazyny, książka oraz serial

Wonderland magazine pojawił się tutaj kilka razy i jak się nie mylę, to też wystąpił we wpisie inspiracji jakiegoś miesiąca. Zdecydowanie go Wam polecam głównie dlatego, że znajdziecie bardzo dobre zdjęcia i bardzo dobry papier, a wiecie, że ja zwracam szczególna uwagę na papier. Ten numer zachwycił mnie okładką, na której pojawiła się Gabriella Wilde w przepięknej i klimatycznej sesji zdjęciowej.
W magazynie Love również znajdziecie przepiękne sesje zdjęciowe. Poniżej pojawiają sie tylko dwa z uwagi na to, że magazyn ma ponad 500 stron i zrobiłby się jeden wielki spam i szybko zamknęlibyście przeglądarkę! Mimo to polecam ten numer Love magazine, bo wywiady są również ciekawe jak i zdjęcia.
We wrześniowym i październikowym numerze Vogue Polska nie sposób zliczyć ile jest wartościowych treści. Każdy numer mnie zaskakuje i zachwyca. Każda okładka jest tylko lepsza, kreatywniejsza i wyróżniająca się. Wielokrotnie już mówiłam i powtórzę się jeszcze raz, że jestem niesamowicie dumna, że mamy swojego Vogue’a! Każdy kto zbiera, kolekcjonuje i czyta Vogue – mnie zrozumie.
Bardzo, ale to bardzo bratnią duszą dla mnie z całej redakcji jest Ewelina Dziewiela, która zawsze pisze teksty tak, że jak czytam, to wydaje mi się, że siedzi obok mnie i zwyczajnie mi to opowiada.
To jest niesamowite!
Kolejną inspiracją jest Blogosphere – magazyn dla blogerów, influencerów czy twórców YT. Dla każdego, kto robi coś kreatywnego i interesuje się blogosferą. Ten numer jak każdy inny jest bardzo inspirujący, dlatego że możecie poznać dużo kreatywnych ludzi, o których wcześniej nawet nie słyszeliście. Jeżeli macie ochotę sprawdzić ten magazyn, to zostawiam TUTAJ LINK.
Domyślam się, że większość z was uwielbia podróże, a tylko część kupuje magazyny o podróżach, a może nikt z was nie kupuje? Suitcase magazine jest dla miłośników podróży. Tam znajdziecie fotografie super jakości, na genialnym papierze, a są dwa rodzaje: połyskujący i matowy. Jeżeli nie słyszeliście o tym magazynie, a chcielibyście dowiedzieć się więcej, to na dniach pojawi się post z kolejnymi inspiracjami, bardziej aktualnymi i tam wypowiem się trochę szerzej.
Książka Vogue Essentials; handbags jest jedna z najpiękniejszych książek jakie mam. To nie jest książka o samej historii torebek, to jest książka o najlepszych torebkach ze stron British Vogue, ale i nie tylko! Zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia! Przepiękne fotografie prezentujące najlepsze modele torebek od samego początku istnienia British Vogue – coś pięknego! Linda Evangelista, Cindy Crawford czy Claudia Schiffer. Raz w tygodniu przeglądam tę książkę, to sobie wyobraźcie. To mógłby być cudowny prezent na gwiazdkę, pomyślcie nad tym!
Serial Super Girl, to jeden z moich ulubionych seriali dotychczas. Pomyślicie, że zwariowałam, ale ten serial nie jest tylko o latającej dziewczynie w pelerynie, która jest kuzynką Supermana i ratuje świat. Jest to serial, który przeplata się z modą i silnymi osobowościami. Bardzo inspiruje, uczy i motywuje. Wiem co mówię. Super Girl na co dzień pracuje w redakcji mediów CatCo, ma wyczucie stylu oraz super przyjaciół o silnych osobowościach, którzy wiedzą czego chcą i spełniają się zawodowo. Życie marzeń, a ich przyjaźni jest nierozłączna.

 

Konto na IG, YT oraz blog: Freakery 

Konto na YouTube Freakery znalazłam przez przypadek, kiedy szukałam inspiracji bądź ulubieńców jakiegoś miesiąca. Od samego początku przepadłam. Po pierwsze Freakery jest ze Szczecina <3, a po drugie ma taką wiedzę oraz pomysły na filmy, że polubiłam ją od samego początku. Wysławia się z lekkością, ma niesamowite wyczucie stylu, estetyki i ta gracja gestykulacji… jak mówi, to tak jakby płynęła… jest niesamowita. Od niedawna prowadzi bloga, co jest dopełnieniem YouTube’a. Z przyjemnością was tam wysyłam. Tam – czyli do świata mody i popkultury.

Blog
Instagram 
YouTube