Youtuberka, Vlogerka, Blogerka – Warto, czy nie warto?

CZEŚĆ WSZYSTKIM!

Teraz jest czas na YouTube. Telewizja ogłupia, tak się teraz mówi, a oglądanie vlogerów, youtuberów? Niekoniecznie. W telewizji oglądamy, to co nam narzucają. Reklamy trwają dłużej, niż sam film. Jak film się zacznie, to trwa 5\10 minut, następnie reklamy 15 minut i tak do końca filmu, albo reklam? to jest pytanie. Oglądamy film, czy reklamy?
Na YouTube sami sobie wybieramy, to co chcemy obejrzeć i o której godzinie. Kolejnym plusem jest to, że reklamy tutaj trwają ok 2 minuty, gdzie po 5 sekundach możemy je ”przeskoczyć”.
Oglądam bardzo dużo różnych filmików, różnych vlogerów o różnej tematyce. Szczerze mogę powiedzieć, że to jest lepsze zajęcie, niż ślepo patrzeć się w telewizor i oglądać wyreżyserowane programy. Ja osobiście czerpię inspiracje z filmów na YT. Haule zakupowe nie zawsze są w moim guście, ale ich nie komentuje lecz zmieniam filmik bądź kanał.
Dlatego się długo zastanawiałam nad moim kolejnym wyzwaniem na przyszły rok, a dopiero na przyszły, ponieważ myślałam że potrzebuję więcej czasu, po czym to przemyślałam i doszłam do wniosku, że nie potrzebuję. Będę musiała się trochę przygotować, ale z usług  logopedy korzystać nie będę, więc czas się wziąć za robotę. Mówię tu o moim tworzeniu filmików na YT. Dużo, dużo wcześniej twierdziłam, że dailyvlogi są nie dla mnie, ale nie mogę się tego wypierać, bo z czasem zdanie mogę zmienić. Postanowiłam otworzyć się na świat na moim kanale BlogEmilux. Będę robiła filmy odnośnie mieszkania i życia w Wielkiej Brytanii, a czasami zabiorę was ze sobą w ciekawe miejsca i tak oto z czasem przyjdzie więcej pomysłów do filmowania.
Pierwszym filmem będzie Room Tour. Chcę wam pokazać swój pokój i moje miejsce pracy nad blogiem i filmami z podróży, czy też gdzie się uczę. Nie jest on jak w amerykańskich filmach, ale również fajny. Następny będzie przedświąteczny o wystroju kilku miasteczek przez które przejeżdżam, aby dostać się z domu do pracy, czy na College.

Bądźcie czujni! Wkraczam w ten inny świat. Jak będzie ? się okaże 😉
Z fotografowaniem nie kończę, na pewno! Oto kilka ujęć z Polski i Anglii.

 

10406369_770815766302161_2039452166696252049_n
Blackpool
DSC_0015
Blackpool
DSC_0047
Blackpool
DSC_0163
Blackpool
DSC_0179
Blackpool
DSC_0239
Blackpool
DSC_0139 - Kopia
Mała wieś w okolicach Przelewic
DSC_0141 - Kopia
Mała wieś w okolicach Przelewic
DSC_0137 - Kopia
Mała wieś w okolicach Przelewic

Pozdrawiam Emilux.