Weekly blog post – English Spring

 

Ostatni weekly blog post pojawił się w grudniu. Na samym początku bieżącego roku pisałam Wam, że takiego typu posty będą się pojawiać owszem, ale głównym tematem będą moje wyjścia w okolicy czy z zagranicy. Poprzedni tydzień pokazał nam, że wiosna i lato idą do nas, aczkolwiek skończyło się to na weekendzie. Aktualnie musieliśmy zejść na ziemię i cieszyć się z powrotu typowej angielskiej pogody, czyli deszczem. Jedynym plusem takiej pogody jest to, że moje kwiatki i roślinki pięknie wyrosną oraz sprzyjające nam ciepło delikatnie poprawia nam humor i daje nadzieję na lepsze jutro, czyli może słońce?! Za ponad tydzień lecę do Polski na weekend majowy i mam nadzieję, że pogoda mi dopisze!
Teraz chciałabym Was zaprosić na kilka zdjęć z zeszłego tygodnia na których są pięknie kwitnące drzewa, angielskie uliczki oraz park.

Last weekly post I had on my blog was in December. On the beginning of the year I told you guys that posts like this will appear on my blog every now and then but the main topic would be my wonders around my neighbourhood or abroad travels. Last week showed us that spring and summer are round the corner although it last over the weekend only. At present we need to enjoy typical English weather – rain. The only advantage of this weather is that my flowers and plants will grow really strong. In about a week I’m going to Poland for the weekend and I hope the weather will be spot on!

I’d like to introduce you to a few pictures from last week.