A Perfect Bath

 

„Przepis na idealną kąpiel”

brzmi, jakbym chciała się z Wami podzielić przepisem i tak właśnie robię. To nie będzie przepis na niedzielny obiad, ale na niedzielną kąpiel i wcale nie nudną. Pamiętajcie piękne kobiety, że każdej z nas należy się trochę relaksu. Każda z nas potrzebuje się odprężyć i nic nie robić. Ja wiem, że zakupy odprężają, że oglądanie ulubionego serialu czy filmu też odpręża, ale to coś więcej! To coś więcej, bo po pierwsze; nawilży waszą skórę, zrelaksuje umysł, rozgrzeje oraz spowoduje, że zapach z łazienki rozejdzie się po mieszkaniu – gwarantuję Wam!

Nowa seria

Kolejną rzeczą, którą muszę nadmienić, to to że pierwszy raz piszę i robię zdjęcia do takiego postu i  szczerze muszę powiedzieć, że nie wiedziałam jak mam się za to zabrać. Wyszło to spontanicznie i może estetycznie nie jest, ale obiecuję, że po kilku postach będzie jakaś poprawa.
Mam już w głowie inne pomysły na aranżację produktów i postaram się je wykorzystać. Jak już wspomniałam, to wyszło spontanicznie i nie byłam do tego przygotowana. Teraz wiem, że mogę przepisy na kąpiel robić z wyprzedzeniem czyli już wcześniej przygotować produkty do kąpieli, a wykorzystam je, jak będę miała na to ochotę i wtedy tylko wykonam zdjęcie końcowe.

Zajmij się czymś, zrelaksuj

Tylko nie zapomnijcie o jednej rzeczy. Podczas kąpieli możemy się nudzić, to jest oczywiste, dlatego też zapewnijcie sobie rozrywkę. Ja nie siedzę dłużej niż godzinę, bo zwyczajnie się nudzę oraz woda stygnie, a to nie dobrze! Zazwyczaj oglądam odcinek serialu, albo filmiki na YouTubie. Możecie też włączyć sobie ulubioną playlistę albo poczytać książkę. Cisza też jest dobra, która odpręża i rozluźnia. Pomyślcie co będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem i korzystajcie! Pachnącej kąpieli życzę.

 

Produkty:

* Olejek do kąpieli dla dzieci i niemowląt – sprawie, że nasza skóra pozostaje głęboko nawilżona, ale nie tłusta
* Bubble bar Lush (link tutaj) – jest to kostka, którą kruszymy pod bieżącą wodą i która powoduję, że mamy pianę. Jest z dodatkiem olejków i pachnie jak guma balonowa
* Kula do kąpieli (Never mind the ballistics – aktualnie niedostępna na stronie Lush) jest to typowa kula do kąpieli, która daje nam niesamowity efekt i zapach, jak większość kul z Lush’a
* mała kulka do kąpieli o zapachu mango, która ma na celu zapewnić nam niesamowity zapach oraz pianę i jest ona z The Body Shop

Pamiętajcie, że to od Was zależy jaki efekt końcowy otrzymacie. Możecie poeksperymentować z kolorami i sami zobaczycie co wyjdzie, albo utrzymać wszystko w jednej kolorystyce.
Mam nadzieję że taka relaksująca forma wpisu przypadnie Wam do gustu.
Poniżej znajdziecie zdjęcia produktów, jakie wykorzystałam do tej kąpieli oraz zdjęcia, jak wyglądała woda po ich dodaniu.

 

„A recipe for a perfect bath”

It sounds like I’d like to share with you with some recipes and that’s exactly what it is. It’s not going to be a recipe for a Sunday meal but a Sunday bath – and not a boring one! Just remember my beautiful ladies that we all deserve a little bit of relax time. Each and one of us need that time to relax and do nothing. I know one of the ways to do it is simply to go shopping or watch an episode of a favourite series but taking a lovely bath is so much more!

Firstly, it will moist and smooth your skin, relax your mind and lastly it will spread the beautiful smell across the whole bathroom – guarantee it!

 

New Series

Another thing I need to mention is that it’s the first time I am writing a post about it and taking a pictures of such „event” so I wasn’t sure how to approach it. It was spontaneous so it may not present itself as good as I’ve seen it but I promise that after a few post it will the quality you look for and quality you deserve.

I already have some ideas on how to arrange the products and I will try to make it happened.

As I’ve mentioned before it’s all spontaneous and I wasn’t prepared. I do know now that I can prepare all the products for the bath in advance and I will use them when I feel like it so I can give you the best pictures possible.

 

Try to do something while relaxing

Don’t forget about one important thing. During the bath we can’t get bored ‚ that’s obvious, that’s why try to entertain yourself. I don’t bath for more than an hour because I get bored and water gets cold of course – and we don’t want that! Usually I watch an episode of some series or YouTube videos on my tablet or laptop. You can also play your favourite playlist or read a book. Silence can be good too as it does help you to relax your mind and body. Think what’s best for you and I wish you a very fragrant bath!

 

Products:

*Bath oils for children and newborns – makes our skin is incredibly moist and smooth yet not oily

*Bubble bar Lush (link here) – it’s a bar that we crack under a running water – it makes LOADS of bubbles. It’s only an addition to the oils we use (bubble gum scent).

*Bath balls (Never mind the ballistics- currently not available on Lush website) – it’s a typical bath ball that gives us an amazing effect and fragrance (like most of Lush products)

*Small bath ball mango scent – it provides a wonderfull experience with the fruit fragrance and it’s from The Body Shop

 

Remember, it’s up to you what the end effect will be. Feel free to experiment with colours and you’ll see what you can come up with.

I hope that you’ll find interesting this relaxing form of post and that you’ll like it.

Below you can find the pictures of the products that I used for my bath and how the water looks like after you use them.

 

 

 

2 thoughts on “A Perfect Bath

  1. oj ja uwielbiam kąpiele. 😉 i zawsze mam ze sobą książkę, żeby się właśnie nie nudzić siedząc tak długo w ciepłej wodzie. 😉 i koniecznie też muszą być bąbelki. <3 chociaż takich fajnych jak Ty jeszcze nie mam. 😉
    pozdrawiam serdecznie.

Komentarze są wyłączone.