Przegląd L’Officiel & L’Officiel Hommes Polska

Pamiętam jak przygotowywałam moje pierwsze przeglądy na bloga… Baaa nawet pamiętam tę chwilę, kiedy to do głowy przyszedł mi pewien pomysł, który oczywiście zrealizowałam i są to właśnie te przeglądy. Nikt tym się nie zajmuje, tylko ja. Ok, są pojedyncze osoby,  które coś podobnego robią, ale zupełnie mija się z tym, co robię ja.
Natomiast moim głównym przekazem tu i teraz jest to, żeby się nie poddawać, żeby walczyć o swoje i podążać za tym co czujecie, bez zważania na to co myślą inni. Dzięki takiemu nastawieniu i oczywiście doświadczeniu mogę głośno powiedzieć, że robię to co lubię, że jestem zauważana przed redaktorów, duże magazyny modowe i lifestyle’owe. Doceniają moje starania i moją ideę, która wyróżnia się na tle innych. Stworzyłam coś, co jest odzwierciedleniem tego, co mam zawsze w głowie. Magazyny są moją pasją, bo doceniam tę ideę, te wszystkie starania teamów, które wkładają mnóstwo pracy i energii, żeby mógł powstać dany magazyn.

Dlatego bardzo doceniam L’Officiel Polska za tak dopracowany magazyn w każdym calu. Od papieru po treści. Zawsze okładka budzi zainteresowanie i jest idealnie dobrana do zawartości jaka znajduje się w środku. W numerze Hot Couture znajdziemy dużo edytoriali, kampanii oraz tematów godnych uwagi. Lubicie obszerniejsze treści, jak esseje? Tego też nie zabraknie!

Tekst Sophie Abriat Dior: 20-lecie ikony, jest powrotem do historii torebki Saddle Bag czyli tzw. torebka siodełko
Nawet nie wiedziałam, że John Galliano stworzył limitowaną edycję dwunastu Saddle Bags, gdzie każdy model reprezentował dany kraj.

KIEDY MODA SIĘ ANGAŻUJE
Jest to bardzo ciekawy reportaż również Sophie Abriat o markach, które zwracają uwagę na problemy w świecie i próbują coś zmienić. Nadzieja jest w młodym pokoleniu, czyli takim które urodziło się już w „złym świecie”. Zanieczyszczenia oceanów, legalna broń w Stanach Zjednoczonych czy materiały pochodzenia zwierzęcego.
Zaczynamy się budzić i znajdujemy inne rozwiązania na ekologiczną modę i to wniesie dużo dobrego, ale powoli.

ZŁOTA ERA BALMAIN

Jak Balmain, to tylko Olivier Rousteing. Młody, pewny siebie o delikatnych rysach twarzy. To przyciąga uwagę – jego nienaganny wygląd. Budzi zainteresowanie nie tylko sobą, ale również tym co robi, jakie odnosi sukcesy i jak wielbią go inni. Ma wielkie grono miłośników swojej twórczości. Ludzie mu ufają, bo sam wie czego chce. Denerwuje go brak własnego zdania. On sam wie, co lubi, a czego nie lubi. Tylko takie osoby jak Olivier mogą w życiu coś osiągnąć. Dlaczego? Bo wiara we własne możliwości daje siłę przebicia. Pewność siebie w tym, co się robi, daje nam możliwość wyjścia po więcej.

L’Officiel Hommes Polska

Bardzo się cieszę, że mamy wydanie Hommes. Jest „wypchane po brzegi” pięknymi zdjęciami. Czy to kampania, edytorial czy nawet sesja do wywiadu/artykułu robi wrażenie. Pięknie dobrane fotografie odzwierciedlają pewnego rodzaju album fotograficzny. W dwóch przypadkach jest to zauważalne L’Officiel i L’Officiel Hommes – klasa sama w sobie.
Lucky Blue Smith. Pamiętam jak na zajęciach w szkole o nim czytałam. Ma idealną urodę, ma to „coś” w sobie, co model powinien mieć. Sesja Into the wild z Piotrem Czaykowskim oraz sesja Xavier z Xavierem Serrano zrobiły na mnie największe wrażenie! Każda sesja, każde zdjęcie ma swoją historię. Ilekroć bym nie przeglądała, to za każdym razem widzę coś więcej. Uwielbiam fotografię i wiem, że interpretacja jest najważniejsza, ale za każdym razem może być inna.

GOOGLE SZTUKA JAKO WYSZUKIWARKA

Co o tym sądzicie? Ja uważam, że jest to coś z czym będziemy dojrzewać i przyglądać się. Media i technologie idą w bardzo szybkim tępie i czasami możemy nie nadążać mimo, że już z tym dojrzewamy, aczkolwiek nie każdy jeszcze to rozumie. Inicjatywa jest bardzo ciekawa i twórcza. Jest to technologia 3D, która wykorzystuje dzieła sztuki jako reprodukcje. Możemy zobaczyć niesamowite dzieła. Jednak członkowie komisji miewali wątpliwości czy to nie zniechęci młodych pokoleń do realnego zwiedzania muzeów. Natomiast twierdzą, że wirtualne zwiedzanie jest tylko dodatkiem. Na pewno się przekonamy w niedalekiej przyszłości.

MODA MĘSKA JAKIEJ ŚWIAT NIE WIDZIAŁ

Virgil Abloh rok temu w marcu został dyrektorem artystycznym linii męskiej Louis Vuitton. Ciekawa historia tego człowieka, warto się z nią zaznajomić. Inspiruje. W tym opracowaniu znajdziemy bardzo, ale to bardzo dużo ciekawych nazwisk, które pracują dla największych marek. Mowa tutaj o dyrektorach artystycznych. Są to najważniejsze informacje w pigułce.

L’Officiel – you are the best!

Pięknego tygodnia.