November Favourites

Hej!

W dzisiejszym poście zapraszam Was na ulubieńców listopada. Na samym początku powiem Wam, że nie ma tego zbyt wiele. Ostatnio zastanawiałam się czy nie lepiej byłoby zamienić serie „Ulubieńców” na „Podsumowanie ubiegłego miesiąca” ? Dajcie mi znać, bo bardzo mnie to ciekawi i chciałabym stworzyć coś co też Wam się spodoba.
Każdego miesiąca dużo rzeczy mi się przewija przez ręce, czy na różnych stronach. Dużo rzeczy mi się bardzo podoba, aczkolwiek nie korzystam z nich każdego dnia lub w większości dni w miesiącu, żeby uważać że są ulubieńcami, ale zasługują na to, żeby wspomnieć o nich , że gdzieś tam coś miałam, widziałam, jest warte uwagi i powinnam o tym wspomnieć. Mam nadzieję że nic nie pokręciłam i mnie rozumieliście :D. Dajcie znać co o tym myślicie. W takim podsumowaniu będzie wszystko co wydarzyło się ubiegłego miesiąca, co kupiłam, z czego jestem zadowolona, co widziałam i co polecam. A teraz zapraszam na ulubieńców muzycznych i fotograficznych :). Znajdziecie kilka piosenek, które wpadły mi w ucho, show „Top Photographer” na Youtube w kilku odcinkach, backstage sesji zdjęciowej dla Harper’s Bazaar Keira Knightley by Alexi Lubomirski i niesamowita świeca.

Muzyka

Robbie Williams | Party Like A Russian – Official Video

Bruno Mars – 24K Magic [Official Video]

Mahmut Orhan – Feel feat. Sena Sener (Official Video)

LP – Lost On You [Official Video]

Fotografia

Episode 1: Top Photographer with Nigel Barker
Episode 2: Top Photographer with Nigel Barker
Episode 3: Top Photographer with Nigel Barker
Episode 4: Top Photographer with Nigel Barker
Season Finale: Top Photographer with Nigel Barker

BTS – Shooting KEIRA KNIGHTLEY for HARPERS BAZAAR UK DEC 2016

dsc_0001

Świeca Wood Wick, która skradła moje serce <3 😀
Zapach jest niesamowity, a dźwięk palącego się drewna jeszcze lepszy. Jeżeli jeszcze nie macie świecy z tej firmy, to gorąco zachęcam, warto!

1 thought on “November Favourites

Komentarze są wyłączone.