MY LITTLE BOX: JUNE

DSC_0005
Hej !

W dzisiejszym poście pokażę Wam najnowsze czerwcowe pudełko My little Box. Jak na czerwiec przystało, znajdziemy w środku produkty idealne na wakacje. Lakier do paznokci w kolorze sorbet o nazwie The Glossip, koszulkę na ramiączkach z napisem Girls Just Wanna Have Sun, bazę pod cienie do powiek z Too Faced, herbatę z Kusmi Tea o smaku Aqua Rosa, wodę do włosów która daje efekt Beach Hair oraz saszetkę na kostium, czy kosmetyki. Pudełko idealnie przypadło mi do gustu. Wszystko jest dobrane idealnie, zwłaszcza że widziałam na Instagramie zdjęcia innych dziewczyn i niektóre z nich dostały np inne kolory lakierów do paznokci, czy bluzki. Ja jestem zadowolona jak najbardziej, jedyne co mało mi może się przydać, to jest to woda do włosów, ale planuje już wyjazd do Hiszpanii, to na pewno użyję ! Poniżej znajdziecie zdjęcia produktów, więc zapraszam do oglądania !
Życzę Wam miłego i ciepłego weekendu. Ja od piątku zaczęłam długi weekend do poniedziałku, to na pewno wykorzytam go jak najbardziej się da! Buziaki, papa

Hi!

In today’s post I will present you June’s My Little Box. Since it’s June we will find summer items inside. Nail polish in sorbet colour „The Glossip”, t-shirt with sign „Girls Just Wanna Have Sun”, glitter shadow primer Too Faced, Kusmi Tea ( Aqua Rosa flavour), hair water that gives you the „Sea Sun Hair” and a small bag for your cosmetics. I love this box! Everything has been chosen perfectly for me. The only thing that I will use least is the hair water but I’m planning a trip to Spain so I might use it more often over there 🙂 You can see the pictures of all the items below.

Have a good and worm weekend. My weekend started on Friday and finishes on Monday so I will use the most of it! See ya

DSC_0006

DSC_0007

DSC_0010

DSC_0011

DSC_0014

DSC_0019

DSC_0021

DSC_0026

CSC_0046

DSC_0023