Mini Haul

 

Mini Haul

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł robienia postów z małymi zdobyczami jakie udało mi się trafić. Mam to szczęście, że mieszkam w UK i w takim sklepie jak TKMAXXX zawsze są ciekawe rzeczy. Najczęściej co kupuję, to akcesoria do domu, książki lub kosmetyki. Tym razem kupiłam notatnik z piękną ilustracją, malutki notesik, książka o torebkach znanych marek i średnia świeca od Yankee Candle.
Notatników u mnie nigdy za wiele, zwłaszcza jak są w pięknej oprawie graficznej. Każda z nas lubi rzeczy, które cieszą oko <3.
Książka jest wydana przepięknie! Świetne zdjęcia, ilustracje i bardzo dobry papier. W środku są marki które znam i których też nie znam, co bardzo przykuło moją uwagę, aby się z nimi zapoznać.

Dajcie znać, czy lubicie czytać i oglądać takie krótkie posty ze zdobyczami. Ja osobiście takie lubię, bo jest konkretnie i nie za dużo. Tydzień temu wróciłam z Polski i jeżeli jesteście zainteresowani zakupami np. kosmetyków, to z chęcią przygotuję taki wpis.

Sometime ago I had this idea to make posts about little things I manage to buy. I live in UK so  I will always find something great in shops like TKMAXX. Mostly I buy this for home (accesories), books or toiletries. This time I’ve bought a beautifully illustrated notepad, tiny notepad and book about bags of well known bags. Also, I got a Yankee Candle candle.

When it comes to notepads it’s never not enough with me, especially when illustrations are made well. We all like not ordinary things .

The book is made lovely, pictures are great and the paper is quality. Inside there are brands that I know and some that I never heard of which enchained my attention.

Let me know do you like to read and view short posts with my hauls. I personally do like such posts because they are short and substansive. I came back from Poland last week and if you’re interested in my shopping over there such as toileries I’ll be more than happy to make a post about it.

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 thought on “Mini Haul

Komentarze są wyłączone.