Mini Haul

 

Mini Haul

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł robienia postów z małymi zdobyczami jakie udało mi się trafić. Mam to szczęście, że mieszkam w UK i w takim sklepie jak TKMAXXX zawsze są ciekawe rzeczy. Najczęściej co kupuję, to akcesoria do domu, książki lub kosmetyki. Tym razem kupiłam notatnik z piękną ilustracją, malutki notesik, książka o torebkach znanych marek i średnia świeca od Yankee Candle.
Notatników u mnie nigdy za wiele, zwłaszcza jak są w pięknej oprawie graficznej. Każda z nas lubi rzeczy, które cieszą oko <3.
Książka jest wydana przepięknie! Świetne zdjęcia, ilustracje i bardzo dobry papier. W środku są marki które znam i których też nie znam, co bardzo przykuło moją uwagę, aby się z nimi zapoznać.

Dajcie znać, czy lubicie czytać i oglądać takie krótkie posty ze zdobyczami. Ja osobiście takie lubię, bo jest konkretnie i nie za dużo. Tydzień temu wróciłam z Polski i jeżeli jesteście zainteresowani zakupami np. kosmetyków, to z chęcią przygotuję taki wpis.

Sometime ago I had this idea to make posts about little things I manage to buy. I live in UK so  I will always find something great in shops like TKMAXX. Mostly I buy this for home (accesories), books or toiletries. This time I’ve bought a beautifully illustrated notepad, tiny notepad and book about bags of well known bags. Also, I got a Yankee Candle candle.

When it comes to notepads it’s never not enough with me, especially when illustrations are made well. We all like not ordinary things .

The book is made lovely, pictures are great and the paper is quality. Inside there are brands that I know and some that I never heard of which enchained my attention.

Let me know do you like to read and view short posts with my hauls. I personally do like such posts because they are short and substansive. I came back from Poland last week and if you’re interested in my shopping over there such as toileries I’ll be more than happy to make a post about it.

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

Mini Haul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *