Mini Haul Yankee Candle and Lush Cosmetics

„Wycieczka”

Ostatnio wybrałam się do Lush’a i Yankee Candle w Manchesterze z którego to musiałam coś przywieść. Oczywiście brzmi to jakby Manchester był strasznie daleko i aż muszę pamiątki przywieźć z mojej miastowej wycieczki. Zrozumieją to tylko te osoby, które mają takie samo uzależnienie jak ja. Przy okazji, że trochę tego jest, to postanowiłam pokazać Wam wszystkie produkty tutaj, a nie na Instagramie.

„Trip”

Recently I went to Lush and Yankee Candle in Manchester so I had to bring something with me. It does sound like Manchester would be so far away that I need to bring „souvenirs” from my small city trip. I’d imagine only people with my addiction will get it! Since there is loads of it I’ve decided to show you all the product here and not on Instagram.

 

Haul

Również podjęłam decyzję, że powrócę do tradycyjnych postów o nazwie Haul, w których to pokazuje różne zakupy. Widzę, że nie ma znaczenia, czy jest to YouTube, Instagram czy blog, dalej wszędzie dobrze się to czyta i ogląda. Każdy jest ciekawy, co się upolowało w sklepie i ja też taka jestem i też kiedyś takie posty robiłam.

Haul

I’ve decided that I will get back to Haul posts in which I will show you a various shoppings of mine. I can tell it doesn’t relly matter whether it’s YouTube, Instagram or  blog it gives you joy to read or watch it. Everyone is curious what shopping did you manage to do – so am I.

 

 

Yankee Candle

Odkąd przeprowadziłam się do Anglii i mam ten sklep pod nosem, to kupuję woski i świeczki z tej firmy. Uważam, że mają niesamowicie duży wybór zapachów. Mają w sobie intensywne olejki, które zaraz po odpaleniu roznoszą się po pomieszczeniu. Oczywiście trzeba pamiętać, że jeden będzie bardziej intensywnie pachniał od drugiego, ale to wszystko zależy od tego, czy są to zapachy kwiatów, korzenne, czy odświeżające. Teraz skusiłam się na trzy najnowsze zapachy i są to Sweet Nothings, Sun-Drenched Apricot Rose oraz A calm & Quiet place .
Nie obyłoby się również bez kolejnej nowości jaką jest woreczek na woski, czy takie malutkie świeczki
, jakie ja sobie kupiłam.

 

Yankee Candle

Since I moved to England and I have this shop nearby I do buy waxes and candles of this brand. I think they have incredible variety of scents. They are made of intense oils that spread around the room as soon as you light up the candle/heat up the wax. Of course you need to remember that one is stronger than another but it all depends on the base of the scent e.g flowers, roots or simply fresh. I’ve got myself three latest fragrances which are  Sweet Nothings, Sun-Drenched Apricot Rose  and  A calm & Quiet place.

I couldn’t skip the new pouch bag for waxes or little candles.

 


Lush

Czy ja jeszcze muszę coś mówić na temat Lush’a? Czy ja jeszcze muszę mówić, że jest to najlepszy sklep z kosmetykami i produktami do kąpieli? Chyba nie! Kocham ten sklep i nie ma takiej możliwości, żebym przeszła obok i nie kupiła chociaż jednej rzeczy. Nie ma takiej możliwości. Jak już weszłam, to wyszłam z pełną torbą! Osiem olejków do kąpieli, kostka do piany, dwie bomby i peeling do ust. Mało nie mało, uważam że w sam raz, ale nie na raz! Bardzo się cieszę, że ostatni post z przepisem na kąpiel, bardzo się Wam spodobał i muszę przyznać, że na pewno te wszystkie produkty do kąpieli przydadzą mi się do kolejnych postów. Kocham kąpiele i niesamowicie się cieszę, że będą mogła się nimi z wami dzielić. Bardzo bym chciała Was zainspirować do eksperymentowania z produktami i przedewszystkim nawilżania ciała. Te wszystkie piękne i kolorowe produkty mają w sobie same dobrocie. Każde z nich jest bogate w różne naturalne olejki, są wegetariańskie, nietestowane na zwierzętach oraz ręcznie robione. Musicie też wiedzieć, że nawet jeśli nie macie suchej skóry, to i tak trzeba ją nawilżać zwłaszcza w okresie zimowym, a takie kąpiele sprawdzają się najlepiej.

Nazwy wszystkich produktów znajdziecie poniżej, pod zdjęciami

Lush

I believe I don’t need to introduce Lush? Do I need to say it’s the best shop to get your bath toiletries ? Don’t think so! I love this shop and there is no way I’d walk past it and not got myself something nice. When I walked in I walked out with a full bag! Eight bath oils, bubble bar, two bath bombs and one lips peeling. I’m very glad you liked my previous post about recipe for bath so much! I must admit all these products will get used to other posts! I love taking baths and I am glad I can share the experience with you. I’d like to inspire you to mix the products and try new things but most importantly to keep your skin moist and healthy. All these colourful products are made of only good ingredients, they contain natural oils, are vegetarian, not tested on animals and hand made. Even if your skin is not dry you still need to mouistruise it especially during the winter.

You can find all the names of the products below pictures.

 

Sweet Nothings, Sun-Drenched Apricot Rose oraz A calm & Quiet place

 

The Experimenter 

Blue Skies and Fluffy White Clouds 

Bubblegum

Tisty Tosty 

Furze, Flower’s Barrow, Double Vitality, Polyamorous

Revelations, You’ve Been Mangoed, Razzle Dazzle, Cloak Of Invisibility

 

1 thought on “Mini Haul Yankee Candle and Lush Cosmetics

Komentarze są wyłączone.