Mayer Magazine – Magazine Review

DSC_0006k

Mayer Magazine
Redaktor naczelna – Magdalena Jarczak Tematyka – Fashion//Travel//Design

Mayer Magazine, to u mnie nowość. Jestem bardzo zadowolona, że mogę ten magazyn mieć w rękach, poczuć (wiem, brzmi bardzo dziwnie) ale jestem „chora” na punkcie papieru oraz że mogę zrobić review. Tak naprawdę to o istnieniu Mayer Magazine dowiedziałam się niedawno i to całkiem przez przypadek. Na Instagramie weszłam na konto EllaIconic, żeby zobaczyć zdjęcia osób, które ją oznaczają i tam właśnie był :).
Mayer Magazine to kwartalnik. Cechuje się na pewno bardzo dobrym papierem, pięknymi okładkami oraz na wysokim poziomie wywiadami i artykułami. Zostałam zaproszona do redakcji, która będzie miała miejsce w Szczecinie, więc mam nadzieję że dowiem się więcej ciekawych rzeczy, to na pewno się nimi z Wami podzielę. Cała zawartość jest bardzo interesująca, natomiast poniżej pokażę Wam to, co najbardziej przykuło moją uwagę.

 

DSC_0005k

Same ciekawe osobowości angażują się w ten magazyn, sami zobaczcie 🙂

DSC_0008k

Piękna Redaktor naczelna Magdalena Jarczak 🙂

DSC_0010k

świetny tekst Marka Śliwki o Madagaskarze oraz o jej mieszkańcach

 

DSC_0012k

nasza piękna projektantka Sylwia Majdan pisze o tym co było modne na jesień i zimę. Kolejny numer wychodzi już w kwietniu

 

DSC_0013k

Tak, Ryan Reynolds. Przyznać się, która teraz wzdycha ?:D Został ambasadorem marki Piageta, którą zna od dziecka

DSC_0014k

Ten magazyn jest na prawdę super, każdy tutaj znajdzie coś dla siebie, nawet mężczyzna.

DSC_0015k

DSC_0016k

Bardzo interesuję się wnętrzami od kuchni po łazienki. Tutaj mamy Folio nowy i innowacyjny zestaw umywalkowy Alpe. Wygląda niesamowicie !

DSC_0019k

Tutaj mamy tylko zdjęcia, ale jakie! To akurat jest w Yosemite National Park California

DSC_0020k

Kind Of House. Tekst Agnieszki Minakowskiej o domu znajdującym się na obrzeżach Szczecina, Kobylanka. Od razu przykuła moją uwagę ilość światła oraz biel. Uwielbiam taki nowoczesny styl.

DSC_0021k

Świat motoryzacji, Morgan EV3. Niesamowite jest to, że w jednym magazynie, który w cale nie jest ani gruby, ani cienki, można znaleźć coś dla siebie. Każdy możne i nie ważne czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Niesamowite, naprawdę. Wiem, że jest kilka takich magazynów, ale żeby szło w parze z luksusem?
Abstrahując od głównego wątku, to zdjęcie jest piorunujące!

Mam nadzieję, że zainteresowałam Was nowością, która dołącza do mojej kolekcji i z ciekawością będziecie wyczekiwać nowego numeru 🙂
Życzę Wam miłego wieczoru, do następnego!

 

 

3 thoughts on “Mayer Magazine – Magazine Review

  1. Pierwszy raz słyszę, znaczy się czytam o tym magazynie. Zapowiada się ciekawie.

Komentarze są wyłączone.