May Favourites – Fajne Rzeczy

Aaaaaa ! Wracam do Was z mega energią! Mam nadzieję, że ktoś się stęsknił za mną i wpisami? Jeżeli tak, to już Was nie opuszczam, ale nie obiecuję. Nie, nie, zostaje nie uciekam, tylko na chwilę w lipcu do Barcelony, tak lecę do Barcelony <3. Moje marzenie się spełni, ale ok, chwila, zacznę od początku i przejdziemy do ulubieńców.
Część wpisów udało mi się zaplanować, ale nie wystarczyło ich na regularne dodawanie, co mogliście zauważyć, bądź nawet nie zauważyliście, że mnie nie ma :(. Blog jest dla mnie bardzo ważny i tak samo moi czytelnicy, którzy mi zaufali i są ze mną <3. Postanowiłam się odwdzięczyć i zrobię konkurs, w którym będzie do wygrania magazyn angielski, jaki kto będzie chciał, co najważniejsze, to to że nie będzie on jednorazowy. Chcę nagradzać osoby, które się angażują w komentowanie na moim blogu oraz mediach społecznościowych. Jak wiecie, głównie są tutaj recenzje magazynów modowych takich jak Vogue. Będzie można zgarnąć taki magazyn, a nawet i książkę. Uważam, że jest to ciekawy pomysł, tym bardziej, że przyda się nauka angielskiego (nawet jak umiecie), bo zawsze znajdzie się coś, czego nie zrozumiecie. W Polsce takie gazety są bardo drogie, a Wy możecie je mieć prosto z Anglii za to, że się angażujecie i wspieracie. Każdego trzeba doceniać, kto dokłada cegiełkę do sukcesu <3

Proszę dajcie znać, co myślicie o takim nagradzaniu? 🙂

Przechodząc do ulubieńców, to na wstępnie muszę powiedzieć, że trochę się tego uzbierało <3. Takin największym ulubieńcem będzie wyjazd do Polski na dwa tygodnie. Czas spędziłam niesamowicie <3, oczywiście to tylko słowa, ale osobny post ze zdjęciami będzie na blogu i sami będziecie mogli zobaczyć.

IMG_4292

 

Muzyka <3

Hiszpańskie klimaty towarzyszą mi bardzo często, ale tym razem gdy wiem, że lecę do Barcelony, to jakoś tak częściej <3 a nawet włoski przebój się znalazł na mojej liście!

Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee

Shakira – Me Enamoré (Official Video)

J-AX & Fedez – Senza Pagare VS T-Pain

Margaret – What You Do (Official Video)

Jedzenie 🙂

Jeżeli mieszkacie w Anglii, w okolicach Manchesteru, w samym sercu Manchesteru, czy ogólnie w UK, to jak będziecie mieli czas i lubicie meksykańskie jedzenie, to koniecznie zajrzyjcie do Chiquito 27 Withy Grove  <3 Najlepsze jakie jadłam!

IMG_4687

IMG_4688

IMG_4709 IMG_4710

Kolejna publikacja online w Blogosphere Magazine <3 Nie muszę chyba opisywać mojego zachwytu?

 

IMG_4138 IMG_4139

 

a na koniec moje perfumy Chloe <3 były w użyciu codziennie!

IMG_3721

 

2 thoughts on “May Favourites – Fajne Rzeczy

Komentarze są wyłączone.