Magazines Review – Glamour Espana Enero 2017 i Mario Casas

DSC_0029

Hej!

W dzisiejszym poście zapraszam Was na przegląd hiszpańskiego Glamour w którym to m.in jest wywiad z Mario Casas odnośnie najnowszego filmu Contratiempo, gdzie gra główną rolę.
Jeżeli znajdują się tutaj jego fani, to na pewno większość filmów z Mario widzieliście (może wszystkie?), ale wiem że znajdą się osoby, które go nie znają bądź tylko kojarzą z filmów „Trzy metry nad niebem” oraz „Tylko Ciebie chcę”. Postaram się trochę przybliżyć fabułę najnowszego filmu i lecimy dalej 🙂

DSC_0018kk

„Nigdy nie ukrywam swoich emocji”

Mario Casas był w stanie odegrać rolę w Contratiempo jako odnoszący sukcesy biznesmen, mąż oraz ojciec, przez dojrzałość. Wychowywał się jako osoba i aktor, ale ciągle ma obawy i niepewność. Zawsze stara się obrócić to na pozytywny tor.
Ta refleksja sprawia, że podczas picia pierwszej kawy o zimnym i słonecznym poranku w Madrycie, aktor jest wdzięczny za wszystko i twierdzi, że nie mógł sobie lepiej wymarzyć rozpoczęcia 2017 roku. Nowa rola, nowy film, nowe możliwości.

DSC_0019kk

Tutaj zostawię Wam zwiastun filmu, behind the scenes sesji zdjęciowej dla Glamour oraz videoblogi.

 

DSC_0022kk

Xuan-Lan, która triumfuje w Hiszpanii, opowiada o tym, jak praktyka jogi i medytacji pomaga nam żyć szczęśliwie, świadomie i harmonii oraz uczy nas radzić sobie ze stresem.

DSC_0023kk

DSC_0024kk

DSC_0025kk

Felicity Jones brytyjska aktorka opowiada o tym jak osiągnęła najważniejszą rolę roku i prowadzi oddział rebeliantów w nowej wersji Star Wars Rouge One.

DSC_0026kk

DSC_0027kk