MAGAZINES REVIEW – British Vogue November

Hej!

 

dsc_0046
Harrods…dużo mówić nie muszę! Wiedzieliście, że pod parterem jest ukrytych 7 pięter? No właśnie…

W dzisiejszym poście nowość! Dzisiaj premierowy post nowej serii „Co ciekawego w…/przegląd magazynów” Jest to coś, czego u mnie jeszcze nie było i na innych blogach też tego nie widziałam. Pomyślałam, że skoro dostaje od Was pytania odnośnie magazynów (zbieram nałogowo), co się z nich znajduje ciekawego lub nie, to doszłam do wniosku, że byłby to dobry pomysł na posta. Mam tyle tych magazynów, że spokojnie mogę zrobić z nich nowoczesną komodę lub stolik. Dobry pomysł, żeby je wykorzystać na blogu. Co jest bardzo interesujące, to to że zbieram magazyny z całego świata i różnią się trochę chociażby sesjami, wywiadami, artykułami, czy nawet markami o których nie mamy bladego pojęcia. Chyba, że jesteś fashion blogger!
Będę się starała, żeby każdy post z tej serii różnił się od siebie. Mam na myśli aranżacje sesji tych magazynów. Czasami będą one za dnia, czasami wieczorami jak ta oto z British Vogue. Muszę rozgryźć, jak fotografować magazyny w środku, bo jest to nie lada wyzwanie jak dla mnie, bo nigdy takimi zdjęciami się nie zajmowałam.
Będę Wam pokazywać te rzeczy, które mnie zainteresowały i które uważam, że powinniście przeczytać/zobaczyć w danym magazynie. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z realizacji tego pomysłu i będziecie wyczekiwać kolejnych postów z tej kategorii. Będę się starać w tej prezentacji jak tylko mogę! Buziaki pozdrawiam Was i do następnego!

Miejsca warte uwagi, wg. Vogue. Co zjeść, gdzie pójść, co zrobić i zobaczyć.

dsc_0048

dsc_0049

dsc_0052

dsc_0053

Emily Blunt. Dziewczyna z pociągu…
dsc_0054

dsc_0055

Beauty
dsc_0056

dsc_0057

Nowa kolekcja River Island
dsc_0058

dsc_0059

dsc_0060

Nowa kolekcja Next
dsc_0061