Przegląd polskich magazynów modowych

Magazine Review from Poland

Hej, hej! Dzisiaj przychodzę do Wasz nieco innym postem niż dotychczas. Jak ostatnio wspomniałam, trochę zmian się szykuje i bardzo się z tego powodu cieszę. Jeżeli sami macie bloga, to mnie rozumiecie, że warto wprowadzić kilka zmian, co jakiś czas. Pierwszą zmianą, jaką możecie już teraz zobaczyć, to to że przegląd magazynów/prasy wygląda trochę inaczej. Zebrałam 4 polskie magazyny i z każdego wybrałam te najbardziej interesujące, wyróżniające się, bodź też takie, które wiem, że Was mogą zainteresować, jak na przykład wywiad z Maffashion. Na pewno dużo z Was ją ogląda w mediach społecznościowych i prawdopodobnie, też macie Hot Mode! Taki sposób przeglądów, będzie dla mnie dużym ułatwieniem, ponieważ miesięcznie mam czasami od kilkunastu do kilkudziesięciu magazynów! I nie jestem w stanie pokazać Wam wszystkiego, bo mam też inne ciekawe posty do zrobienia. Tak też będzie z zagranicznymi magazynami. Nie zobaczycie już w całości British Vogue czy Harper’s Bazaar, ale za to zobaczycie magazyny, których wcześniej nie byłam wstanie pokazać. Kolekcjonuję nie tylko Vogue, ale też takie magazyny, które wychodzą kwartalnie oraz takie dwa razy w roku nawet, co mają 800 stron! Także sami rozumiecie, że nie jest to prosta forma postów, ale myślę, że przy takim rozwiązaniu będzie ciekawiej.

Magazine Review from Poland

Magazine Review from Poland

wywiad z Julią Kuczyńską (Maffashion), w którym głównym tematem był Fashion Week,. Julka miła okazję nie pierwszy raz tego doświadczyć i ma już pojęcie jak to się wszystko odbywa.

Magazine Review from Poland

Magazine Review from Poland

tutaj oczywiście Ci co mnie znają, najbardziej przykula moje oko gigi oraz nowe książki

Magazine Review from Poland

w tym przypadku, nie wiem jak mam złożyć zdania…może lepiej będzie jak trochę zacytuję.

„Chociaż usilnie to ukrywano, dzisiaj nie jest już tajemnicą, że małżeństwo Diany i Karola było fikcją, a księżna cierpiała na bulimię. Jak potem tłumaczyła, tylko wtedy, gdy zwracała pożywienie, czuła, że ma kontrolę nad swoim życiem. Stan jej zdrowia nie robił jednak na następcy tronu wrażenia. Podczas posiłków ironizował: „I to zostanie zwrócone? Cóż za marnotrawstwo!” Zaledwie rok po ślubie, będąc w ciąży z Williamem, rzuciła się ze schodów w pałacu Buckingham. Osobą, która ją znalazła, była królowa. Karol nie przejął się wypadkiem; stwierdził, że sytuacja nie jest poważna i wyszedł z domu. Zrozpaczona Diana zwróciła się o pomoc do teściowej. „Spytałam ją: Co mam robić? Na to ona: Nie wiem, co masz robić, na Karola nie masz co liczyć. I to wszystko, to była jej pomoc”, opowiadała po latach przed kamerami”

Magazine Review from Poland

Chiara Ferragni pracowała nad projektami kostiumów do widowiska Intimissimi on Ice. Szło jej to bardzo dobrze i wiedziała, co chce zaprojektować. Dostała niesamowitą szanse. Stworzyć kostiumy od podstaw. Nie ulepszyć, upiększyć, to co już powstało, tylko wszystko stworzyć od nowa. Niesamowite wyróżnienie oraz zaufanie do samej Chiary!

Magazine Review from Poland

Magazine Review from Poland

Martna Wojciechowska w wywiadzie o wolności, kobiecości i odwadze. Trzy fotografki Zuza Krajewska, Iza Grzybowska i Gosia Turczyńska sfotografowały Martynę i pokazały jej różne oblicza. Nie tylko ja uważam, że nasza bohaterka z krańców świata potrafi inspirować, uświadamiać, że siła jest w nas samych i że dla kobiet nie ma rzeczy niemożliwych.

 

 

Magazine Review from Poland

Magazine Review from Poland

 

Kasia Tusk opowiada nam o swoim stylu, wnętrzu kamienicy w której mieszka w Sopocie oraz o swojej nowej książce Make Photography Easier. W szafie ma głównie ubrania swojej marki MLE Collection, którą prowadzi od dwóch lat. Książkę Kasi znajdziecie tutaj