L’orient – Mydlarnia u Franciszka

 

W dzisiejszym wpisie chciałabym Was zapoznać z bardzo ciekawą marką kosmetyków naturalnych. Poniżej przeczytacie opis tego czym się kierują:

„Co natura daje dla ciała i dla ducha” to nasze motto.

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów kierujących się dewizą „Co natura daje dla ciała i dla ducha”. Oferta bogata w wiele naturalnych kosmetyków renomowanej marki własnej L’Orient, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Kosmetyki organiczne: oleje, masła, mydła tradycyjne, dermokosmetyki i produkty tworzone w oparciu o najnowsze technologie: kosmetyki na bazie roślinnych komórek macierzystych, profesjonalne kosmetyki do mycia i pielęgnacji włosów, szeroki wybór kąpielowych produktów w dziesiątkach kolorów i zapachów. Prostota podania połączona z profesjonalnym doradztwem to cechy, dzięki którym dopasowujemy się do Twoich potrzeb, po to by skutecznie działać na zmysły i urodę. Nasze sklepy znajdziesz w wielu miastach w Polsce. Różnorodność lokalizacji: centra handlowe, galerie, główne ulice miast. O tym gdzie jesteśmy, decydują klienci. System franczyzowy sprawia, że w pełni możemy zaspokoić apetyt na to co naturalnie najlepsze, a placówki franczyzowe czekają tuż za rogiem.”

 

Swoich zakupów dokonałam w Szczecinie ul. Aleja Niepodległości 17. Nie za duży sklep, aczkolwiek znajdziecie w nim wszystko czego potrzebujecie. Ja wstąpiłam tylko po różany olejek do kąpieli, a wyszłam z pełną torbą! Będziecie pozytywnie zaskoczeni tym co się tam znajduje, a unoszący się zapach nie pozwoli Wam na opuszczenie sklepu. Poniżej znajdują się zdjęcia wszystkich produktów jakie zakupiłam, więc zapraszam do oglądania. Niebawem możecie się spodziewać wpisu z serii „przepis na udaną kąpiel” z użyciem kilku produktów tej marki.

 

I made my „little” shopping at L’Orient natural beauty products in Poland. It’s not a big shop, but you will find everything you need. I only went for a rose bath oil, and I left with a full bag! You will be positively surprised by what is there, and the scent will not let you leave the store. Below are photos of all products that I have purchased.  Soon you can expect a post from the series „A perfect bath” with a several products of this brand.

żel pod prysznic
olejek do kąieli
suchy olejek do włosów i ciała
cukrowy peeling do ciała
kula do kąpieli o zapachu dzikiej róży
świeca o zapachu drzewa sandałowego
rozpuszczalne kostki do stóp i dłoni
masło do ciała o zapachu Magnolii
masło do ciała o zapachu mango

 

1 thought on “L’orient – Mydlarnia u Franciszka

  1. Same opakowanie kosmetyków robi mega wrażenie. Nawet można je zostawić na potem, by pięknie ozdabiały łazienkę. Może w moim mieście też otworzą 😉

Komentarze są wyłączone.