L’Officiel Poland Autumn

L'Officiel Poland Autumn

Ta jedna rzecz

W magazynach jest jedna rzecz o jakiej chyba jeszcze nie wspominałam, a mianowicie jest to papier. Nie wyobrażam sobie czytać książek/magazynów online czy pdf. Jeżeli czytasz wszystko na urządzeniach, a nie masz tekstu bezpośrednio przed sobą, trzymając w rekach, to oprócz wygody, jaka masz przyjemność z czytania? Bardzo mnie to ciekawi. Ja jestem miłośniczką dobrego papieru i gdy teraz parzę na ten magazyn, który pachnie drukiem, ma połysk i niesamowitą jakość, to nie ma szans, abym się przeniosła na tablet, czy telefon! Nie wiem, może za bardzo szanuję papier? bo wychowałam się na książkach z papieru? Nie wiem, ale przewiduję, że kiedyś papier do czytania zniknie, że już tej przyjemności nie będzie,a będzie liczyła się wygoda i szybkość w przewracaniu kartek za pomocą jednego kliknięcia. Możliwe, że kiedyś moje nastawienie się zmieni, nie mówię, że nie. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości, a naszła mnie taka chwila zastanowienia, bo na prawdę, to jak wydany jest ten magazyn, to tylko można pogratulować.

Redaktor Naczelna Ewelina Kustra = Anna Wintour

Jest jeszcze coś, co bym chciała nadmienić i tyczy się to Redaktor Naczelnej. Ewelina Kustra ma coś w sobie, czego nie jestem wstanie dobrze opisać, ale jest to coś, co ma inna
kobieta – Anna Wintour. Redaktor amerykańskiego Vogue jest silną kobietą, mającą swoje zdanie i wie dokładnie czego chce, ona się nie zastanawia długo, albo wcale. Nie chce się w tym wątku bardzo rozpisywać, jeżeli wiecie o kim mówię, to powiem tylko tyle. Kiedy patrzę na Ewelinę Kustrę, to czuję tę siłę, co u Anny Wintour.

Teraz zapraszam Was na mały przegląd paru tekstów, które znalazły się w środku magazynu.

L'Officiel Poland Autumn

L'Officiel Poland Autumn

L'Officiel Poland Autumn

Dyrektor artystyczna Diora. Zaczynała od pracy w domu mody Fendi, a następnie Valentino. Ma zaplecze doświadczenia i wyczucie stylu.

L'Officiel Poland Autumn

L'Officiel Poland Autumn

Wywiad z Katarzyną Tusk, założycielką bloga MLE oraz wywiad z Tadeuszem Rolke polskim fotografem

L'Officiel Poland Autumn

L'Officiel Poland Autumn

„Yves Saint Laurent, urodzony w Oranie wybitny kreator mody. Skandalista. Wielbiciel sztuki współczesnej i minionej. Już na starcie zaczął legendarnie. O rozwoju jego kariery zadecydował konkurs, w którym wziął też udział Karl Lagerfeld.”

L'Officiel Poland Autumn