Last Month – December 2016

Hej!

Dzisiaj przychodzę do Was z Ulubieńcami, którzy mają teraz inna nazwę, a mianowicie Last Month. Jak już w poprzednich ulubieńcach wspomniałam, że chcę trochę zmienić tą serie, tak też właśnie zrobię. Zmiany będą zauważalne z każdym miesiącem. Chce zmienić kilka szczegółów, ale stopniowo. Jak sami wiecie i pewnie tego doświadczyliście, grudzień był bardzo intensywny. Każdy przygotowywał się do Świąt. Ja jako blogerka, osoba która prowadzi media społecznościowe, bloga, to jest tych obowiązków na pewno trochę więcej, ale nie tylko dlatego. Święta spędziłam w Polsce z czego się ogromnie cieszę. Ale może zacznę od początku.
Co roku oglądam Vlogmas na YouTube, oczywiście wybrałam sobie kilka osób które będę oglądać, bo nie ukrywam, ze wszystkich nie dałabym rady. Jedną z kilku osób była Alicja Kryger z kanału AlissVlogChannel. Czwartego grudnia moje urodziny, które były piękne. Oczywiście dużo prezentów, ale największym i najlepszym prezentem były dla mnie piękne życzenia, które dostałam od rodziny, przyjaciół i bliskich znajomych. Każdego roku dostaje piękne życzenia, ale te były wyjątkowo piękne i mam nadzieje, ze się spełnią gdzie nie ukrywam, ze zaczynam nad nimi pracować, bo szczęściu trzeba trochę pomóc. Następnie były przygotowania do wyjazdu o Polski na Święta, a co się z tym wiąże to na pewno prezenty. Jak już zakupy zostały zrobione, to pakowanie i wyjazd. Oczywiście wszystko było bardzo intensywne, bo byliśmy tylko 6 dni. Święta, Święta i po Świętach. Tak tez właśnie było i nagle Sylwester. Przykry to był dzień dla mnie, ale jakoś przez niego przeszłam i Nowy Rok. Zaczął się bardzo dobrze, nie ukrywam i mam nadzieje, ze będzie wszystko dobrze szło. Planner już mam (piękny jest) oczywiście zrobię jego recenzje, która będzie miała publikacje pewnie w lutym dopiero. Oczywiście w grudniu było trochę ciekawych rzeczy w internecie, które podlinkuje Wam poniżej.

YouTube 

JAK UBRAĆ SIĘ NA ŚWIĘTA? Jessica Mercedes

LOOKBOOK SYLWESTROWY – JESSICA MERCEDES

VOGUE CHINA FASHION FILM – LIU WEN Alexi Lubomirski 

Bergdorf! Bodegas! Hot Cheetos! Taylor Hill Is the Supermodel Next Door | Vogue

Mario Casas, más allá del ídolo adolescente

Contratiempo – Videoblog Mario Casas HD

Chiara Doing Things #1

Epic NYC Holiday Tour with the Fam | Karlie Kloss

MAFFASHION x ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Filmy Jess szczególnie są dopracowane i miło się ogląda! Maffashion z super inicjatywą wyszła do ludzi i sprawiła zarówno niespodziankę jak i super prezenty. Chiara z vlogiem, oby było ich więcej!
Mario Casas w sesji dla Glamour Espana odnośnie nowego filmy Contratiempo. Karlie i Taylor z którymi możemy trochę czasu spędzić prywatnie (internetowo oczywiście) oraz Alexi Lubomirski z filmem dla vogue China.

Grudzień zawsze jest dla mnie szczególnym miesiącem, ale mamy już styczeń, nową kartę, cele i postanowienia, więc czas się za nie zabrać!

15873443_1268549409903286_5525337803763249026_n

I ostatni już mój ulubieniec to oto ten zegarek od Barbas&Zacari i  mam dla Was zniżkę 20% off na hasło  „BLOG_EMILUX” na stronie  www.barbasandzacari.com (przesyłka gratis)
Jeżeli jesteście zainteresowani, to zapraszam Was serdecznie i życzę miłego wieczoru 🙂