Kąpiel z Miss Patisserie

Macie ochotę na różową kąpiel otuloną mlecznym pudrem i delikatnym olejkiem? Czytajcie niżej!
Taka kąpiel idealnie nawilży wasze ciało w te chłodne dni. Powietrze od grzejników jest suche, a wasza skóra przesuszona i bez blasku. Jesteście przemarźnięte i jedyne o czym marzycie, to o długiej kąpieli. Super! Mam dla Was kąpiel tylko z trzeba kosmetykami, które wszystko odmienią! Musicie wiedzieć jedną rzecz. Nie musicie się skupiać tylko na tych pielęgnacyjnych kosmetykach, które ja wymieniłam, zainspirujcie się i użyjcie to co macie, albo to co jest dostępne w waszych sklepach.

Olejek do kąpieli jest niezbędny, to już chyba wiecie? Nie ma znaczenia, że Wasza skóra nie jest sucha, bo po kąpieli bez olejku – na pewno będzie. Każda gorąca kąpiel wysusza nasze ciało, dlatego warto jest zadbać o nawilżenie już podczas kąpieli.

 


Ten delikatny puder znajdziecie w drogeriach online tutaj zostawię Wam link.
Jest to puder, który ma przepiękny i delikatny zapach oraz barwi wodę na mleczny kolor.

Tabliczka od Miss Patisserie. Jest to firma, która ma produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała vegańskie i nie testowane na zwierzętach. Na ich stronie znajdziecie różne zapach i i kolory. Pięknie się rozpuszczają w wodzie tworząc efekt jak kule z Lush i pachną obłędnie! Sami zobaczcie 🙂

 

 

2 thoughts on “Kąpiel z Miss Patisserie

Komentarze są wyłączone.