June – Inspirations

 

Od stycznia do czerwca zleciało nie wiem kiedy. Czas pędzi zdecydowanie za szybko. Ledwo zaczęły się wakacje, zaraz będzie wrzesień i na blogach będzie można podziwiać przygotowania do jesieni. Może jednak o jesieni porozmawiamy za dwa miesiące, teraz skupmy się na inspiracjach czerwca. Oczywiście inspiracji z magazynów o modzie nie zabraknie, jest ich całkiem sporo, ale też znalazł się serial, książki oraz szkolenie.

Serial The Bold Type

Nie jest to do końca ulubieniec jednego miesiąca, jest to ulubieniec z ubiegłego roku, aczkolwiek nie wiem dlaczego o nim nigdzie nie wspomniałam? – chyba tylko na Instagramie. Jest to bardzo inspirujący serial, dający kopa oraz jest dużo śmiesznych scen. Serial opowiada losy trzech przyjaciółek pracujących w Scarlet Magazine. Każda spełnia się w swojej roli i każda jest inna. Jane jest dziennikarką (totalnie zakochaną w tym co robi), Kat jest specjalistką od Social Mediów, a Sutton asystentką w dziale mody. Wspierają się, kochają i troszczą się o siebie. Totalnie polubicie te dziewczyny, serio!

Tutaj zostawiam Wam link do zapowiedzi.

The Bold Type

Rip Tide

Serial opowiada o losach młodej modelki z Australii, która się przeniosła do Nowego Jorku jak była małą dziewczynką. Jej mama prowadzi ogromną agencję modelek i robi wszystko, aby jej córka osiągnęła wielki sukces w modelingu. W pewnym momencie wszystko zaczyna się komplikować, kiedy serce mówi Ci co innego, mówi Ci co jest tak na prawdę Twoją pasją.
Bardzo często dzieje się tak, że rodzice pchają swoje dzieci nie tam gdzie trzeba, nie słuchają ich i uważają, że maja racje, bo są rodzicami. Bardzo ciekawy, luźny i inspirujący film, który bardzo polecam. Link do zapowiedzi.

Rip Tide

 

Szkolenie Ty i Twoja Marka Online

Ogromnie się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu, które się odbyło w Warszawie. Dowiedziałam się bardzo istotnych rzeczy o mediach społecznościowych, o narzędziach do publikacji czy o tym jak poprawić jakość reklamy. Wyciągnęłam bardzo dużo z tego szkolenia i bardzo Wam polecam kursy Joanny Ceplin. Często korzystam ze szkoleń online, które wystarczy pobrać na swój komputer. Wszystkie linki znajdziecie poniżej:

Joanna Ceplin

Ty i Twoja Marka Online

 

Ksiązki Vogue

Te książki to jakiś istny cud! Również nie jest to moje odkrycie ubiegłego miesiąca, a kilku lat! Mówię o nich dopiero teraz, ponieważ moja kolekcja nie kończy się na tych trzech jak na zdjęciu. Mam ich już 12 i dalej zbieram. Jeżeli lubicie modę, projektantów czy fotografie, to lepszych albumów ze zdjęciami nie znajdziecie! Najważniejsze informacje i piękne zdjęcia. Więcej Wam nie powiem, ponieważ szykuję osobny wpis na ten temat, który pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

 

Magazyny

 

Trochę się uzbierało, więc zapraszam do oglądania i czytania, bo pokrótce opowiem o nich.

 

Kto nie zna Iris, albo chociaż jej nie kojarzy? Na pewno ją gdzieś widziałaś, na pewno. Jest to kobieta kwiat, trochę mi przypomina naszą Macademian Girl <3 kobieta ptak, pełna kolorów !
Kocha pokazy mody, wernisaże, przyjęcia. Musicie ją poznać- bardzo inspirująca kobieta <3

Kasia Smutniak, nasza duma. Polka, która na co dzień mieszka we Włoszech i gra we Włoskich produkcjach. Nie tylko rozmowa w Vogue, jest inspirująca, ale i zdjęcia. Piękne kadry i to coś…

Jeżeli lubicie perfumy, ale nigdy nie zastanawialiście się o kompozycji zapachowej, albo jakie w tym roku są dominujące nuty zapachowe, to koniecznie przeczytajcie!

Nie ma co tu dużo mówić. Ten wywiad jest wspomnieniem zeszłorocznej tragedii, która miała miejsce w Manchesterze na jej koncercie. Tragedia, która dotknęła wszystkich. Ariana zorganizowała przepiękny koncert dla rodzin, które straciły swoich najbliższych – dzieci. Transmisję na żywo oglądał cały świat. To było coś przykrego, a zarazem pięknego.

 

 

Sesja Anji Rubik dla mojego kochanego magazynu Porter, o którym niedługo więcej Wam powiem, bo warto. Jeden z najlepszych magazynów!
Na pierwszy rzut oka możecie sobie pomyśleć, co to do cholery jest? Tarza się na plaży, czy na wysypisku śmieci? i w ogóle po co?
Jest to przepiękna akcja przeciwko plastikowi. To jest piękne, jak co raz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że plastik = tragedia. Mimo, że dalej używamy plastik, to też społeczeństwo zaczyna się budzić i mniej zanieczyszcza plaże, a co więcej zbiera śmieci z zanieczyszczonych plaż. Brawo! Jest to coś wspaniałego, coś to ma ogromne znaczenie dla środowiska, ale i dla istot mieszkających w oceanie, czy w morzach i jeziorach. Piękna akcja i wielkie brawa dla Anji!

 

 

 

 

1 thought on “June – Inspirations

Komentarze są wyłączone.