January Favourites

DSC_0127
Hej!

W dzisiejszym pocie pokażę Wam moich ulubieńców. Cały miesiąc spędziłam na planowaniu, oglądaniu, słuchaniu oraz patrzeniu na samoloty. To tak w skrócie. Jesteście ciekawi, jak wyglądał mój miesiąc, to zapraszam do oglądania i czytania.

In today’s post I will present you my favourites. Long story short – I’ve spent a whole month on planing, watching,listening and looking at plains! If you’re interested in my month – see and read below.

IMG_2515

Na początku stycznia miałam zamówić polski planner od jednej firmy, ale finalnie postawiłam na EllaIconic z Anglii. Jestem bardzo zadowolona z niego. Planner ma kartki na każdy dzień osobno, więc jest bardzo gruby. Jako dodatek, kupiłam jeszcze naklejki przedstawiające flakoniki perfum, które są przepiękne. Idealnie się nadają do ozdabiania kalendarzy, czy właśnie plannerów. Jeżeli jesteście zainteresowani recenzją tego plannera, to dajcie znać w komentarzu pod postem.

Begining of January I was about to order a planner of a polish brand but finally I bought an english EllaIconinc. I am very happy with it. The planer has a page for each day so it’s thick! As an extra I’ve bought a stickers in the shape of perfumes. They are perfect to decorate your planner. If you are intrested in a full review of the planner, please let me know in the comments.

 

IMG_2566

IMG_2575

Oczywiście Londynu nie mogło zabraknąć. Od ponad trzech lat, trzy razy w roku byłam w Londynie. Znam już go bardzo dobrze. Za każdym razem podziwiałam samoloty z okna hotelowego, ponieważ zawsze zatrzymywaliśmy się przy lotnisku Heathrow. Na to lotnisko przylatują samoloty z całego świata, więc jak możecie się domyślać – miałam co podziwiać (jestem chora na punkcie samolotów). Na temat Londynu zrobiłam kilka postów na poprzednim moim blogu oraz film, który możecie zobaczyć tutaj.

I couldn’t allow myself not to mention London. For about three years now I’ve been to London at least once a year. I know that city quite well now. We usually stay in a holet near Heathrow airport so I get to admire all the planes! ( As you all know – I love planes). I’ve made a few post/videos about London before on my previous blog – you can see them HERE.

 

Bez tytułu

Maluma. Właśnie w styczniu trafiłam na nową piosenkę Shakira – Chantaje ft. Maluma, którą polubiłam od razu i zaczęłam szukać kim jest Maluma i tak właśnie trafiłam na jego piosenki, które słuchałam cały miesiąc! Teraz też! 😀  Alkilados, Maluma – Me Gusta  a Tutaj macie jego Instagram

Maluma- it was January when I came across his song Shakira – Chantaje ft. Maluma which I liked from the very first second. In that exact moment I had to know more about Maluma and so I discovered more of his great songs – which I’ve listened for a whole month – even now! 😀 Alkilados, Maluma – Me Gusta  and here’s his INSTAGRAM.

Bez tytułu

W ulubieńcach znalazł się też serial Arrow. Tak, znalazłam trochę czasu i się wciągnęłam i jestem trochę w szoku, że tego typu serial, tak mnie pochłonie. Tak się właśnie stało, obecnie jestem na drugim sezonie i z każdym odcinkiem nie mogę się doczekać, co będzie dalej!

Arrow became one of my favourites. Yes, I did manage to find a bit of time and this series just consumed me 🙂 At the moment I’m nearly finished with series 2 and with each episode I can’t wait so see another!