Hello Fashion Monthly Sept/Oct 2017

Hello Fashion Monthly September 2017

Hello Fashion Monthly September 2017

Piękny wrzesień, piękna pogoda za oknem, doprawdy? Pomyślicie, ze oszalałam, więc nie, nie oszalałam, pogoda jest okropna i mam nadzieję, że to się zmieni. Bardzo się cieszę na nadejście jesieni, ale takiej chłodnej ze słoneczkiem i bez deszczu. Chciałabym już chodzić w sweterkach i szalikach, bo jest to idealny czas na komponowanie ciekawych stylizacji i przede wszystkim komfortowych jak dla mnie. Wolę jeansy, botki, sweter, szal i fajną torbę od krótkich spodenek i t-shirt’ów. Zaczyna się idealny sezon na nadrabianie filmów, seriali i ksiazek. Zrobię odrębny wpis z listą jesiennych umilaczy książkowych, serialowych i filmowych.
W tym numerze znalazło się sporo ciekawych tekstów jak i modowych inspiracji na nadchodzący sezon. Ja pokażę Wam coś do poczytania oraz blogi do obserwowania.

Beautiful September, amazing weather outdoors, isn’t it ? You’ll think I’m crazy but no, I am not – this weather is awfull and I hope it will change. I’m really happy that autmn has finally arrived but it should be chilled yet sunny. I’d love to wear my lovely jumpers and scarfs as it’s a perfect time to wear good stylisations. I prefere jeans, boots, jumper, scarf and a nice handbag rather than shorts and t-shirts. It’s also a perfect time for films, series and books.

In this issue you’ll find a lot of good texts and fashion inspirations for this season. I’ll on the other hand will show you something to read nad blogs to follow.

Hello Fashion Monthly September 2017

Wywiad z modelką Arizona Muse mieszkającą w Londynie. Opowiada o swoim małżeństwie, zaręczynach, rodzinie i modelingu. Jest bardzo związana z rodziną i przyjaciółmi oraz z modelingiem, który daje jej wiele możliwości – co bardzo docenia.

An interview with a model Arizona Muse who lives in London. She tells us about her marage, engagement, family and modeling. She is very close with her family and friends and modeling of course.

Hello Fashion Monthly September 2017

Zestawienie 5 blogów z 5 rożnych tematów: fitness, podróże, moda, design i lifestyle.

In this set – 5 blogs in 5 different topics: fitness, travels, fashion, design and lifestyle

  1. Carly Rowena
  2. Helen Warwick
  3. Juliet Angus
  4. Giulia Scalese
  5. Tessa Barton

Hello Fashion Monthly September 2017

Hello Fashion Monthly September 2017

Alice Archer jest hafciarka, która za jaki czas (jestem pewna), że odniesie niesamowity sukces. Jej klientami są m.ni P Diddy czy Pippa Middelton, natomiast czeka kiedy będzie miała okazje ubrać Rihanne na Met Gala!

Alice Archer is an embroiderer who will be increadibly successful – I am sure. Her customers are P. Diddy or Pippa Middelton. She can’t wait to dress Rihanna to Met Gala!

Hello Fashion Monthly September 2017

Wywiad z Annie Ford Danielson córką jednej z założycielek Benefit. Opowiada o tym jak powstała marka i że w tym roku będą obchodzić czterdziestolecie. Założycielkami tej marki są  mama Annie – Jean i jej siostra bliźniaczka Jane. Jedna z nich jest bardziej artystką, a druga ma rękę do biznesów – idealne połączenie. Bardzo miło mi się czytało ten wywiad dowiadując się, że w rodzinie może być taka organizacja, jedna druga wspiera i uzupełnia.

Interview with Anne Ford Danielson, daughter of one of the Benefit founders. She tells us about how the company has been founded and about the 40th anniversary of the brand. The founders of the company are Annie’s mom – Jean and her twin sister Jane. One of them is more of an artist and the other one has the thing for business – perfect combination. It was joyfull to read the interview.

Hello Fashion Monthly September 2017

Hello Fashion Monthly September 2017

 

Morgane Sezalory jest założycielką francuskiej marki Sezane, która otwiera się tej jesieni w Londynie. Podróżowała po świecie, kupowała różne rzeczy w second hand i sprzedawała je na eBay, ale z czasem chciała mieć swoją stronę online i ją założyła. Początkowo nazywała się Les Composantes, co oznacza mieszać rzeczy (to mix things). W 2008 roku zmieniła nazwę na Sezane i zaczęła sprzedawać własne projekty.

Morgane Sezalory is a founder of a French brand Sezane which will have it’s lunch in London this Autumn. She travelled the world, buy loads of stuff in second hand shops and sold them on eBay but with a time she craved her own website and…. she made it. In the begining it was called Composantes which means to mix thing. In 2008 she changed the name to Sezane and began to sell her own projects. B=====D

1 thought on “Hello Fashion Monthly Sept/Oct 2017

Komentarze są wyłączone.