Hello Fashion Monthly – Magazine Review/Przegląd Magazynów

DSC_0078

Czas na kolejny przegląd magazynów, tym razem wzięłam Hello Fashion Monthly.

W kolejnym tygodniu pojawi się jeszcze kilka magazynów, które wyszły na początku marca. Trochę Was zasypię nimi na raz. Wynika to z tego, że długo się zastanawiałam i nie wiedziałam do końca, jaką podjąć decyzje. Wiecie, że w magazynach „siedzę” już długi czas (kiedyś będę musiała zrobić osobny wpis o tym, o historii jaka się wiążę z moją kolekcją) i sporo o każdym magazynie wiem, ale nie zawsze wszystko jest w nich takie super. Problem polegał na tym, że ja nie piszę negatywnych recenzji. Nic negatywnego. Staram się, aby były same pozytywne rzeczy, natomiast w gazetach, magazynach czy nawet książkach (bo mówię tutaj o tekście) nigdy nie wiemy jaka będzie nasza opinia, aż do przeczytania w całości. Więc w czym tkwi problem? A w tym, że mam trzy magazyny, w których moim zdaniem oprócz mody, jest mało ciekawych treści i nie mówię, że w ogóle nic mnie nie zainteresowało, bo bym skłamała. Moda będzie zawsze, ponieważ takie magazyny kolekcjonuję, ale zawsze oczekuję czegoś więcej. No nic, postaram się to wszystko złożyć w całość, tak żeby dobrze się prezentowało na blogu. Możecie liczyć na szczerą opinię :).
Z przeglądów zobaczycie jeszcze na pewno Vogue American Edition, Glamour UK vs Glamour PL oraz Mayer Magazine, który jest totalnie czymś nowym w mojej kolekcji. Możecie się go spodziewać również w tygodniu. Już się doczekać nie mogę, aż Wam wszystko opowiem, wszystko co się z nim wiąże. Dostałam go wczoraj, a wysłała go sama redaktor naczelna, którą będę miała okazję niedługo poznać jak będę w Szczecinie i o samym wyjeździe też zrobię wpis, bo może ktoś będzie chętny na spotkanie ze mną :). To na tyle z ogłoszeń i rozterek blogowych, a teraz zapraszam na przegląd z Olivią Palermo <3

DSC_0081

Jak zawsze list od redaktor naczelnej Juliet Herd

DSC_0082

DSC_0083

Przepiękna Olivia Palermo ciągle pracuje, ciągle jest na wyjeździe. Dni wolne są kilka razy w roku, które poświęca na spotkania z rodziną. Jest pomiędzy Palm Beach, Paryżem i Londynem. Uwielbia brytyjski styl i wie jak dobrze go skomponować z innym stylem, tak żeby wyszło coś „super”.

 

DSC_0089

Georgina Chapman współzałożycielka i dyrektor kreatywna marki Marchesa. Zdjęcia i wywiad zrealizowane w atelie w Nowym Jorku. Jej suknie nosiły m.in Beyonce, Sarah Jessica Parker czy Naomi Watts.

DSC_0091

DSC_0093

 

To jest coś! Na początku byłam w szoku, jak to zobaczyłam. Pomyślałam sobie „O co chodzi?”, ale to jest coś! Kobiety po pięćdziesiątce, w świetnej formie blogują. Warto przeczytać!

 

DSC_0098

Blogerka Kelly Eastwood niejaka The London Chatter dzieli się z nami swoimi odkryciami „Perełkami” oraz must-haves tego miesiąca.

 

DSC_0100

Urodzona w Londynie Staz Lindes, wychowana w LA od piątego roku życia. Ambasadorka YSL opowiada o swoim życiu aż do dnia dzisiejszego, który jest jej sukcesem.

 

DSC_0101

DSC_0102

Księżna Marie Chantal, projektantka dziecięcych ubrań, teraz będzie projektować dla Marks & Spencer

 

DSC_0103

Krótki przewodnik po Wiedniu. Był ktoś z Was kiedyś?

 

DSC_0104

Zaręczyny w Chinach, 16-karatowy diament na palcu i ślub w Madrycie. Blogerka i projektantka torebek i akcesoriów, Zoe Onions ze swoim mężem w wywiadzie na temat wesela, mody oraz swojej marki.

Podsumowując, ten magazyn jest wart zakupu. Jeżeli macie możliwość, to kupcie i poczytajcie. Zawiera 114 stron, czyli nie dużo jak dla mnie, ponieważ co miesiąc kupuje na prawdę grube magazyny i ciężko znaleźć aż tyle ciekawych rzeczy.

Dajcie znać, czy macie jakieś plany na weekend. Ja lecę oglądać „The Devil Wears Prada”, a co <3

 

 

1 thought on “Hello Fashion Monthly – Magazine Review/Przegląd Magazynów

  1. Nie jestem fanką magazynów i bardzo rzadko je kupuje. Ostatnim zakupem była gazeta „Glamour”, która jako jedyna z wielu przypada mi do gustu. Ciekawie, że w świecie blogów znajdzie się ktoś, kto z chęcią o tym napisze i w dodatku ciekawie 🙂 Super. Pozdrawiam.

Komentarze są wyłączone.