Hello Fashion Monthly – Magazine Review – Przegląd Prasy

DSC_0020

 

Po tygodniu przerwy od blogowania już do Was wracam! Niestety, z jednej strony dopadł mnie mały kryzys z pisaniem i robieniem zdjęć, ale z drugiej miałam czas na małe zmiany na blogu. Nic szczególnego, pewnych rzeczy nawet może nie zauważycie, ale pojawią się stopniowo na dniach.
Mam nadzieję, że Wielkanoc spędziliście w rodzinnej atmosferze i że się nie przejedliście. Domyślam się, że wtorek był ciężkim dniem w którym to musieliście wrócić do rzeczywistości, ale zaraz sobota i wszystko się unormuje! Dzisiaj mam dla Was przegląd Hello Fashion Monthly. Muszę przyznać, że ten magazyn jest wyjątkowy dla mnie. Znajduję ciekawe artykuły, wywiady ale też ciekawe kolumny.

DSC_0021

Redaktor naczelna w swoim liście informuje nas o nowej kolumnie o blogerach, która nazywa się The Blog Chart. Znajdziemy w niej najprzeróżniejszych influencerów z różnych dziedzin np. model blogger, food, lifestyle czy interiors.

DSC_0025

DSC_0022

Queen B, trochę brzmi jak Blair z Plotkary, ale nie tym razem. Pisze piosenki m.in dla Rihanny i Eminema, ale teraz to jej czas, wychodzi z cienia i śpiewa. Z najnowszą piosenką „I got you” bije rekordy popularności!

DSC_0023

Ciekawe odkrycie, Kate Stewart mieszkająca w Londynie jest porównywana głosem do Christiny Aguilery oraz do Mariah Carey! Musicie to sprawdzić i sami ocenić.

 

DSC_0024

W fashion Insider mamy artykuł o creative director Amy Powney, która robi tour po swoim studiu projektowania. Opowiada o matariałach oraz rzeczach na których ma obsesje, gdzie się urodziła, wychowywała oraz jak to się zaczęło.

DSC_0027

Co miesiąc w tej kolumnie możemy poznać inną osobą, tym razem jest nią Alex Light, blogerka która pokazuje swoje stylizacje, co z czym łączy. Przypomina trochę „LookBook”, czytelnicy takich blogów na pewno się ucieszą.

DSC_0028

Tutaj niby nic szczególnego, ale coś innego. Krótki tekst o perfumach na wiosnę oraz ich zapachach. Jeżeli jeszcze nie wiecie czym pachną, to w tym numerze macie okazję się dowiedzieć. Oczywiście dla mnie numer 1 to Chloe Love Story na którą choruję już od jakiegoś czasu i chyba się w końcu skuszę… słodka pomarańcza i drzewo sandałowe <3

DSC_0030

Dzień z życia Ines de la Fressange. To się nazywa życie 🙂

Hello Fashion Monthly ma zaledwie 114 stron. Jak bym miała wybierać z pośród wszystkich magazynów, które kolekcjonuję, czytam i recenzuję, to jest na drugim miejscu w śród moich ulubionych, zaraz po Glamour Poland.

 

Do następnego kochani!

 

 

 

 

3 thoughts on “Hello Fashion Monthly – Magazine Review – Przegląd Prasy

  1. Bardzo super post, bardzo uwielbiam wchodzić na takie blogi związane z moda na pewno będę wpadać częściej pozdrawiam :*

  2. Hmm, nie czytam magazynów i o ile o Glamour słyszałam, to ten jest dla mnie całkowitą nowością 😛
    A jeśli chodzi o kryzys w pisaniu, to też go przeżywam u już od dwóch tygodni nie pojawiła się u mnie żadna recenzja, a produktów zbiera się coraz to więcej xD Muszę w końcu wziąć się za siebie 😀

    Sakurakotoo ? ? ?

Komentarze są wyłączone.