Hello Fashion Monthly July – Magazine Review

Hello Fashion Monthly July

W dzisiejszym poście do przeglądu wzięłam magazyn Hello Fashion Monthly. Szczerze muszę przyznać, że ten magazyn mnie zaskakuje. Pomimo tego, że jest to bardzo cienki magazyn (ma zaledwie 114 stron) i jest nastawiony bardzo na modę, co oznacza że co druga strona powinna być z lookbook’ami i pick up’ami dodatków. Tak też jest, kilka stron się znajdzie, ale jest to bardzo dobrze dobrane, więc miło się ogląda, ALE nie ujmuje to wywiadom, czy artykułom. Kosztuje zaledwie funta, a tyle osób mogę poznać, super! Mam nadzieję że przegląd Wam się spodoba. Weekend już tuż tuż, więc idę sporządzić listę, co zabieram na wakacje, bo już w tę sobotę lecimy do Barcelony. Spodziewajcie się spamu filmów na Insta Stories !

In todays post I’ll review Hello Fashion Monthly. I need to be honest with you – this magazine dosen’t stop to amaze me. Althought this magazine is thin (only 14 pages) and is directed to fashion only which means that page two should be a lookbook or an extras pickup – this is exactly what is it. BUT you’ll find  good interviews and articlules in it. It cost only one pund. I hope you like this review. Weekend is so close- I’m on my way to make a list of stuff I need to pack for my holiday – which I start on Saturday. We’re going to Barcelona!

Expect a video spam on Insta Stories.

Hello Fashion Monthly July

 

 

Hello Fashion Monthly July

Urodziła się w arystokratycznej rodzinie, a Księżna Diana była jej ciocią.
Lady Kitty Spencer opowiada o tym o swojej karierze w modelingu, zaangażowaniu w wolontariusz i o tym, że jest perfekcjonistką.

She was born in aristocratic family and Princess Diana was Her aunt.

Lady Kitty Spencer tells us a story about her career in modeling, involvement in charity and about her being a perfectionist.

Hello Fashion Monthly July

Hiszpańska aktorka i modelka Jana Perez zagrała u boku m.in. Cate Blanchett czy Ewan McGregor. Ostatnio została nominowana w kategorii ?Best Newcomer? W wywiadzie opowiada o swoim ciągłym byciu w biegu, co bardzo dużo ją nauczyło.

Spanish actress and model Jana Perez player alongside Cate Blanchett or Evan McGregor.

Recently she was nominated in best newcomer category. In the interview she tells us about being in rush ALL the time what thought her a lot.

 

Hello Fashion Monthly July

Małżeństwo i duet w jednym, Thea Bregazzi i JustinThorton nie przewidywali takiego sukcesu. Ich projekty ubierają m.in. Kate Middleton, Rihanna, czy Scarlett Johansson.

Couple and a duet at one, Thea Bregazzi and Justin Thorton did not predict such success. Their projects are loved by Kate Middleton, Rihanna or Scarlett Johansson.

 

Hello Fashion Monthly July

Tę kategorię bardzo lubię. Możemy poznać nowych blogerów oraz sporo się o nich dowiedzieć.

I like this category. We can get to know new Gloggers

 

Hello Fashion Monthly July

Bella Hadid opowiada o swoich wystąpieniach na wybiegu, o byciu sobą oraz o przeprowadzce do Nowego Jorku w 2013 roku.

Bella Hadid tell us  about modeling, being yourself and her moving to New York back in 2013.

Hello Fashion Monthly July

 

 

 

Hello Fashion Monthly July

Taylor Hill, została zauważona przez fotografa kiedy miała 14 lat. W tym akurat okresie była gnębiona przez rówieśników w szkole, za to że była za wysoka, za chuda i nosiła okulary. Przez to miała problem w nawiązywaniu jakichkolwiek kontaktów z ludźmi.

Taylor Hill has been noticed by a photographer when she was 14. At this time she was bullied by her peers for being tall, slim and was wearing glasses. Because of that she had a problem in getting new friends

 

Hello Fashion Monthly July

Catrinel Marlon chciała zostać atletką lecz została modelką. Kocha modę i sztukę. Jej dom jest pełen zdjęć i obrazów. Jej debiutem było zagranie w CSI Las Vegas, kiedy to zagrała Elisabett w kilku odcinkach.

Catrinel Marlon wanted to become an athlete but she became a model. She loves fashion and art. Her house is full of pictures.  Her debut was in CSI Las Vegas where she played Elisabett in few episodes.

 

Hello Fashion Monthly July

 

 

 

 

 

2 thoughts on “Hello Fashion Monthly July – Magazine Review

  1. Pierwszy raz widzę ten magazyn tutaj. Faktycznie, cena zachęca do kupna. Podoba mi się okładka, jest taka bardzo letnie, wakacyjna. Czekam z niecierpliwością na relacje z Barcelony. P.S. Szerokiej drogi kochana! 🙂

  2. To jest chyba trzeci raz, jak się nie mylę. Wcześniej nie robiłam przeglądu Hello Fashion Monthly, ale zaskakuje mnie i uważam, że warto pokazać, co się w nim znajduje <3 Dziękuję kochana :*

Komentarze są wyłączone.