Harper’s Bazaar UK October – Magazine Review

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Harper’s Bazaar UK October

W dzisiejszym poście zaglądamy do październikowego numeru Harper’s Bazaar UK. Uwielbiam robić przeglądy magazynów, bo jak już kilkakrotnie wspominałam, można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o ludziach i poznać ich bliżej. W tym numerze znalazła się Dyrektor kreatywna Jimmy Choo, Giorgio Armani podczas przygotowań do tygodnia mody w Londynie, trochę o Chanel oraz gwiazda z okładki, którą jest Rachel Weisz. Aktorkę możecie znać m.in z Mumii. Najnowszy numer Harper’s Bazaar już wyszedł i oczywiście mam go w domu. Na dniach na moim Instagramie znajdziecie zdjęcia najnowszych okładek na miesiąc listopad.

Kolejną rzeczą, którą chciałabym nadmienić, to jest to że ostatnie dwa tygodnie były może trochę ubogie na blogu głównie dlatego, że myślałam nad małymi zmianami, które mam nadzieję ukażą się niedługo. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale chciałabym pisać jeszcze o innych rzeczach, które mnie bardzo interesują, a prawdopodobnie o nich jeszcze nigdziej nie wspominałam. Bądźcie cierpliwi, wszystko w swoim czasie.

Zapraszam Was serdecznie do przeglądu i życzę Wam pięknego poniedziałku!

 

In today’s review we’ll look into October’s issue of Harper’s Bazaar UK. I love reviewing magazines, as I’ve mentioned a few times before ? you can find out really interesting stuff about people anf get to know them better. In this issue we’ll find Creative Director of Jimmy Choo, Giorgio Armani during his preparations to fashion week in London, a little bit about Channel and star of the cover – Rachel Weisz. You probably know her from the film „Mummy”. Latest Harpe’s Bazaar is out and of course I do have it. In a few days you’ll find latest covers for November on my Instagram.

Another thing I’d like to mention is last two weeks may have been „poor” on my blog but it’s because I was thinking about a few changes to the blog which I hope to show you soon. I’m not gonna go into details just yet but all I can say now is I will start to write about a few more things that I find really interesting. Be patient! 

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Sandra Choi jest Dyrektorem kreatywnym Jimmy Choo. W wywiadzie opowiada o całym swoim życiu od narodzin do dzisiaj, o życiu między Hong Kongiem a Londynem. W wieku 17 lat przeniosła się do Londynu i zamieszkała z ciocia, która była żoną Jimmy Choo. Zaczęło się od pomagania u ciociu studiu. Ma męża i dwie córeczki. Jej kolejną pasją oprócz kolekcji butów Jimmy Choo (600 par) jest jeszcze biżuteria. Każda z córek na swoje urodziny dostaje po jednym szlachetnym kamieniu, aż skończą 21 lat i mogły stworzyć swoją własną biżuterię.

 

Sandra Choi is a Creative Director of Jimmy Choo. In an interview she tells us about her whole life, life between Hong Kong and London. At age of 17 she moved to London where she lived with her auntie who was a wife of Jimmy Choo. She began to help the auntie at the studio. She has a husband and two kids. Another passion of hers on top of Jimmy Choo shoes (600 pairs) is jewellery. Each of her daughters gets a gemstone for birthday until they turn 21 and they will be able to create their own jewellery.

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Michael Kors, jest to marka dla wszystkich. W wywiadzie mówi, że chce ubierać każdą kobietę, bez względu czy ma rozmiar 8 czy 16. Inspiruje się kobietami w każdym wieku i kiedy projektuje, to myśli o nich. Nie chce, żeby kobieta w wieku dojrzałym koniecznie musiała wyglądać dojrzale, a młoda kobieta idealnie pod swój wiek. W jego projektach kobieta w każdym weku i każdym rozmiarze czuje się sobą.

 

Michael Kors is a brand for every one (in a good way). In an interview Michael tells us that he wants to dress every woman, no matter is she 8 or 16. She gets inspired by woman of all age and when he designs he thinks of them. He doesn’t want a mature woman need to look mature, same with young women – doesn’t have to look young. In his projects women of all age and size feels good.

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Kto nie zna Kubusia Puchatka? Jestem pewna, że nie ma takiej osoby, która by go nie znała. Powyżej jest opisana historia, jak powstała bajka, ale bardzo zwięźle, dlatego też zachęcają nas, aby pójść do kina i obejrzeć film. Widziałam już zwiastun i na pewno pójdę. Sami obejrzyjcie „Goodbye Christopher Robin” 

 

Who doesn’t know Winnie the Pooh? I am sure there is no person like this. Above you can find a story of how the character and the whole story was created. I’ve seen the trailer and I will definitely go to the pictures to see it. „Goodbye Christopher Robin”

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Donald Robertson jest ilustratorem o niesamowitym humorze. Wszystkie ikony mody są przedstawione w nieidealny sposób, co jest zabawne i bardzo pomysłowe. Jego ilustracje odbiegają od tych również nieidealnych ale nowoczesnych, które widujemy na Instagramie. Był pierwszym artystą w MAC, a jego najnowsza książka ukazała się 11 listopada pt: „Donald: The Book” tutaj macie link do książki

 

Donald Robnertson is an illustrator with spectacular humour. All fashion icons are shown in far from  perfect way which is very funny and creative. His illustrations are different from the modern ones on Instagram. He was the first artist at MAC, his latest book came out on the 11th of Nvember – Donald: The Book” – link here.

 

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Sesje wykonała Agata Pospieszynska.
Trzy dekady później Lydia Slater spotkała się z Rachel Weisz (z którą chodziła do szkoły), aby dowiedzieć się czy sława zmieniła aktorkę, jak odnosi się do feminizmu i dlaczego jej role w filmach są lepsze wraz z jej wiekiem.

 

Three decases later Lydia met with Rachel Weisz (whom she was going to school with) to get to know has fame changed the actress and what are her thought about feminism and why her roles and acting are getting better with age.

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

 

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Giorgio Armani w wywiadzie przed London Fashion Week. Trochę jego historii od najmłodszych lat i co jest ciekawe to to, że nie miałam pojęcia, że chciał zostać lekarzem i studiował medycynę przez trzy lata.

 

Giorgio Armani in an interview before London fashion week. A little bit about his life and an interesting fact that he wanted to be a doctor and he went to a med school.

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

Harper's Bazaar UK October - Magazine Review

 

Justine Picardie Redaktor naczelna odkrywa kolejne sekrety Gabrielle Chanel i zagłębia się do archiwalnych numerów Harper’s Bazaar t.j luty 1915, październik 1920, sierpień 1925 i kilku innych. Wszystko na potrzeby uaktualnienia książki „Coco Chanel: the Legend and the Life”, która jest już do kupienia. Tutaj macie link 

 

Justine Picardie Editor-in-chef reveals another Gabrielle Chanel’s secrets and  getting back to archival issues to February 1915, October 1920, August 1925 and several others. All for the need to update the book „Coco Chanel: the Legend and the Life”, which is already available for purchase HERE 

 

4 thoughts on “Harper’s Bazaar UK October – Magazine Review

  1. Michael Kors to marka, którą lubię, bo nawet tutaj w PL niektóre rzeczy sa tanie. Co do zmian na blogu, czekam na nie z niecierpliwością kochana i życzę powodzenia!

Komentarze są wyłączone.