Harper’s Bazaar UK Magazine Review

Harper's Bazaar July 2017

W dzisiejszym poście zapraszam Was na przegląd Harper’s Bazaar UK. Na okładce znalazła się modelka Ashley Graham. Zdjęcia wykonał Alexi Lubomirski – nasza duma!
Tutaj możecie zobaczyć kulisy powstawania sesji zdjęciowej. Na samym końcu są miejsca w Europie warte uwagi. Pomyślałam, że przygotuję dla Was taki wpis o Barcelonie do której wybieram się w tę sobotę. Bardzo czekam na ten wyjazd i wiem, że zobaczymy kilka nieoklepanych miejsc, które mogły by się znaleźć w takim poście, oczywiście jeżeli będą godne polecenia. Dajcie znać, czy macie jakieś plany na wakacje! A tymczasem zapraszam do czytania i oglądania 🙂

In todays post you’ll find a review of Harper’s Bazaar UK. On the cover you’ll find Ashley Graham – pictures taken by Alexi Lubomirski -our pride!

Here You can see a backstage of the photo shoot. At the end you’ll find places in Europe worth visiting. I thought that I will prepare a post about Barcelona where I am going this Saturday. I really look forward to that trip and I know we’ll see a few not so popular places which I could mention in this post – of course if I’ll consider them worth recommending after all.

Let me know what are your plans for this summer!

In the meantime enjoy the content below.

Harper's Bazaar July 2017

 

Harper's Bazaar July 2017

Racil Chalhoub jest projektantką, która mieszka w Knightsbridge w apartamencie. Jeżeli macie możliwość przeczytać ten wywiad, to super, ale warto też zwrócić uwagę na styl, jaki panuje w jej apartamencie. Jest to styl, który ja uwielbiam i w takim klimacie moje biuro będzie wyglądać.

Racil Chalhoub is a designer who lives in Knightsbridge. If you have a chance to read that interview that’s good but it’s worth to notice the style and order in her apartment. That’s the style I like and that’s the style I’m going to set my office in.

Harper's Bazaar July 2017

Max Mara marka, która narodziła się we włoskiej rodzinie i stała się międzynarodową marką, która ubiera najbardziej odważne i wpływowe kobiety na świecie.

Max Mara a brand that has its origin in Italian family and became an international brand who dress most brave and influential women in the world.

„A lot of designers want to express the loudness of clothes. I don’t. Max Mara is real for real people”
„Every season, there is a different message. Our heritage is precious, but we don’t want to be predictable”

 

 

Harper's Bazaar July 2017

Przedsiębiorca techniczny Kathryn Parsons radzi, abyśmy wyłączyli nasze działania i zrównoważyli nasze relacje z urządzeniami.

„We are choking on too much informarion, and the brain needs to rest”

Harper's Bazaar July 2017

Justine Picardie jest zafascynowana Coco Chanel. Jej pierwsza biografia o Chanel opublikowana została w 2010 roku. Justine codziennie odkrywa coś nowego, coś  co skłoniło ją do odświeżenia książki biograficznej. Będą nowe ilustracje oraz świeże informacje.

Justine Picardie is fascinated by Coco Chanel. Her first biography about Chanel has been published in 2010. Every day Justine discovers something new that she can use to add to her book. New ilustrations and fresh news.

Harper's Bazaar July 2017

Ashley Graham to modelka w rozmiarze 18 i jest z tego bardzo dumna oraz jest sędzią w America’s Next Top Model Show.

Ashley Graham is a model – size 18 and she is very proud of it. She is a jury in America’s Next Top Model Show.

„When I look in the mirror, I see a woman who is strong and ambitious, satisfied with who she is”

„I want women to accept themselves. I have friends skinny, heavy and in between, who all have the same insecurities”

 

Harper's Bazaar July 2017

Helena Lee opowiada o tym, jak odkrywa Ibizę, o lokalnym jedzeniu i zaciszu, spokoju z dala od pędzącego życia.

Helena Lee tells u show she discovers Ibiza, local food and quiet places far away from every day duties.

Harper's Bazaar July 2017

Hiszpania, Francja, Grecja, Włochy i Cypr – Europa, a w niej urokliwe hotele dla tych, co lubią dobrze zjeść, napić się i odpocząć

Spain, France, Greecee, Italy and Cyprus – Europe and cosy hotels within for those who like to eat and drink the good stuff, not to mention about relax!

 

4 thoughts on “Harper’s Bazaar UK Magazine Review

  1. Historia Chanel tez mnie zachwyca. Kiedyś wiele czytałam na ten temat. Szkoda, ze w polskim wydaniu nie ma tylu wspaniałych rzeczy, ale poczytam trochę ze zdjęć. Świetnie, ze posty są tez z wersja angielska! Trochę podszkole język ^^ Coraz piękniej tutaj Emily :)!

  2. Dziękuję Tobie kochana za budujący komentarz <3, a co do artykułów, czy wywiadów to głównie polski L’officiel jest bardziej globalnie nastawiony na osoby bardzo znane 🙂

Komentarze są wyłączone.