February Favourites

ulubiency lutegokk

Marzec. Kolejny miesiąc nam ucieka. Też macie wrażenie, że ten rok leci jeszcze szybciej, niż poprzedni? Czasami wydaje mi się, że to ja biegnę za każdym dniem, za każdym tygodniem, miesiącem. Muszę chyba przyśpieszyć, żeby dorównać!
W tym miesiącu podsumuję luty, w którym to za dużo się nie działo. Zawsze w piątki po pracy, przed szkołą idę na kawę, ale za nim wejdę do kawiarni i się rozgoszczę to idę zajrzeć do WHSmith, czy są nowości (magazyny). Głównie, to na początku każdego miesiąca wychodzą najnowsze numery. Aktualnie mam wszystko co chciałam (no może po za jednym, który muszę jeszcze kupić), więc spodziewajcie się od nowego tygodnia nowych przeglądów. Będzie ciekawie. Sporo już przejrzałam i uważam, że nawet po magazynach widać nadchodzącą wiosnę. Więcej kolorów i ciekawych treści.
Ok, do rzeczy. Przechodząc już do ulubieńców ( jak mam dzień, to mogę mówić i pisać bez końca…) jak wspomniałam, wszystko było wokół kawy, magazynów i MODY. Tak luty był miesiącem Fashion Week. I nie mam graficznie zrobionych zbiorów stylizacji z każdego tygodnia mody, ale kilka słów od Anny Wintour redaktor naczelnej Vogue o najważniejszych nadchodzących trendach i pokazach. Też lubicie ją słuchać? To zapraszam <3

b

Anna Wintour on the Trends of New York Fashion Week | Vogue

a

Anna Wintour on the Trends of London Fashion Week | Vogue

c

Anna Wintour on the Trends of Milan Fashion Week

d

Anna Wintour on the the Trends of Paris Fashion Week

Na koniec mam najcudowniejszą i inspirującą Elizę z bloga Fashionelka.pl . Czemu ona? Ponieważ z każdym postem inspiruje mnie bardziej i bardziej. Jest niesamowita. Podczas pobytu w NYC na zaproszenie marki Dove, pisała dla nas posty w nocy! Czyli robiła relacje na bieżąco i za to ją podziwiam. Mało który bloger, chce żeby czytelnik podróżował razem z nim w tym samy czasie. Warto wspomnieć, że na InstaStories, też była bardzo aktywna, w ogóle na Instagramie. I za to ją doceniam i cieszę się, że zabrała mnie w tą podróż ze sobą. Wirtualnie, bo wirtualnie, ale co to ma do tego? chodziło o to, żeby poczuć ten Nowy Jork i się jej udało! Dlatego chciałabym Was serdecznie zaprosić na jej bloga, tam jest dużo relacji i stylizacji z „Dużego Jabłka”. Oczywiście nie zabrakło polskiej podróżniczki z bloga LittleTownShoes , także jest na prawdę ciekawie!!

fashionelka

Fashionelka

1 thought on “February Favourites

  1. Oj ten miesiąc leci jeszcze szybciej niż luty – jest aż przerażona 🙁
    U mnie również wszystko kręci się wokół kawy 😀

Komentarze są wyłączone.