Emily Ratajkowski Vogue Spain February 2017

Projekt edycja1

Hej !

Dzisiaj przychodzę do Was z nową serią o której wspomniałam już na moim Fan Page na Facebooku. Bardzo się cieszę, że będzie coś nowego na moim blogu.
Opowiem Wam na początku, co dokładnie tutaj znajdziecie. Jeżeli czytacie mojego bloga, to doskonale wiecie, że mam obsesję na punkcie magazynów modowych takich jak Vogue, Elle, czy Glamour. Kolekcjonuję głównie Vogue z całego świata. Mam już na prawdę pokaźną ilość i bardzo się cieszę, że mam tylu wspaniałych osób dookoła mnie, którzy zawsze o mnie pamiętają i przywożą z wakacji. To dzięki nim nie mam już miejsca w domu <3. Staram się jak najwięcej pokazać Wam przeglądów magazynów i widzę po komentarzach na grupach blogerskich, czy na moim blogu, że wszystkim się ta kategoria podoba oraz idea i dlatego wpadłam też na kolejny pomysł. Chcę publikować tutaj okładki wraz z całą sesją zdjęciową. Raczej nie będzie tekstu lecz sama galeria zdjęć – inspiracja. Uwielbiam się inspirować tym, co znajduje się w gazetach, magazynach. Takie sesje zdjęciowe również mnie inspirują i mam nadzieję, że Was też. Dajcie znać w komentarzu, co myślicie tak ogólnie o pomyśle, zdjęciach i zapraszam Was do oglądania.

Emily Ratajkowski Photographed by Miguel Reveriego

voguespain-feb17-emily-article

Vogue-Spain-February-2017-Emily-Ratajkowski-by-Miguel-Reveriego-7

Vogue-Spain-February-2017-Emily-Ratajkowski-by-Miguel-Reveriego-5

vogue-spain-february-2017-emily-ratajkowski-by-miguel-reveriego-04-700x913

Vogue-Spain-February-2017-Emily-Ratajkowski-by-Miguel-Reveriego-3

Vogue-Spain-February-2017-Emily-Ratajkowski-by-Miguel-Reveriego-2

Emily-Ratajkowski-Vogue-Spain-2017-Photoshoot09

Emily-Ratajkowski-Vogue-Spain-2017-Photoshoot08

Emily-Ratajkowski-Vogue-Spain-2017-Photoshoot06

 

3 thoughts on “Emily Ratajkowski Vogue Spain February 2017

  1. Och ja tez mam obsesję na punkcie moze głownie mody! Ale z magazynów modowych mozna tyle cudownych inspiracji czerpać że wow! A Emily jest przepiękna!

Komentarze są wyłączone.