Elle UK September 2017 – Magazine Review

Elle UK September 2017 - Magazine Review

Elle UK September 2017 - Magazine Review

Be More Elle

Cześć kochani! Ja dzisiaj jakoś wyjątkowo późno z przeglądem, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Powiedziałabym, że wyjątkowo mam dla Was przegląd Elle UK, ale już kilka razy on tutaj na blogu się pojawił, jednak nie co miesiąc, jak Vogue czy Harper’s Bazaar, dlaczego? Odpowiedź jest prosta i chyba gdzieś o tym wspominałam (prawdopodobnie na moim Instagramie), że nie jest on taki, jaki chciałabym aby był.
Nie czytało mi się go dobrze oraz treści były nie tyle średnie, co nie przemawiał do mnie styl prowadzenia kolumn – w skrócie mało co mi się podobało. Teraz? Jest on zupełnie inny, odmieniony i będzie u mnie gościł co miesiąc! Dlaczego taka zmiana, kogo lub czego to zasługa?

Hi guys! I know it’s late with the review but you need to forgive me this one. I could say that uniquely I’ll review Elle UK but as you know, I have been doing that in the past although not every month, why ? The anwser is simple and I think I’ve mentioned it sometime before (probably on Instagram) – it’s simply not what I would like it to be.

I didn’t read it with pleasure and the articles were just ok. Now ? It’s totally different, remade and I will get it every month now! What made me change my mind and why ?

Nowa Redaktor naczelna Anne-Marie Curtis oraz nowy Dyrektor kreatywny Tom Meredith.

Naczelna postanowiła zmienić praktycznie wszystko i cofnąć się do archiwalnych numerów Elle i w  taki oto sposób powrócić z odnowionym wydaniem miesięcznika. Jestem pozytywnie zaskoczona i cieszę się, że Elle UK dołączy do moich przeglądów na bloga. Już wyszedł najnowszy numer Elle na październik i na pewno się on tutaj niedługo pojawi.

Do zobaczenia!

New Editor-In-Chief has made a goal to change everything and go back to old issues of Elle to go back to their roots. I’m well suprised and I am glad that Elle UK will join reviews on my blog.

Latest October issue is out now – soon you’ll find a review here.

 

 

Elle UK September 2017 - Magazine Review

Weronika Heilbrunner jest Redaktorem strony o modzie Hey Woman ! Urodziła się i wychowała w Monachium. Tutaj w wywiadzie mówi głównie o swoim stylu i podejściu do mody. Dzięki kilku zdjęciom możemy zobaczyć rzeczy, o których opowiada powyżej. Dość ciekawa postać.

Veronika Heilbrunner is an Editor-In-Chief of a fashion website Hey Woman! She was born and raised in Munich. In the interview she tells us about her style and attitude to fashion. Thanks to these few pictures we can see things she tells us about.

Elle UK September 2017 - Magazine Review

Tutaj mamy ciekawy raport Laury Craik o tym, że kiedy pomyślimy o wrześniu, to mamy w głowie nowy rok, tak jak styczeń. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy tak myśli, ale wrzesień jest nowym rokiem w szkole czy uczelni oraz w modzie. September Issue sami wiecie co oznacza, gruby ponad 700 stron vogue, pokazy mody i nadchodzące sezony. Wrzesień jest również miesiącem wyzwań, celi, a nawet planów tylko na jesień i zimę dotyczących głównie nadrobienia seriali, filmów oraz książek. Pisałam Wam wcześniej, że planuję napisać post z wishlistą ciekawych pozycji do czytania i oczywiście się taki post pojawi. Dajcie znać w komentarzach, czy wrzesień jest dla Was również rozpoczęciem czegoś nowego?

September is now established as the „thinking person’s January”. We’re ripe for rejuvenation and ready for change”

Here, we’ll find an interesting report of Laura Craik about people thought – when they think of September they think of new year, just like January. I do realise that not everyone is thinking that but September is a new year for school, uni’s and fashion. You know exactly what a September issue is – 700 page Vogue, fashion shows. September is a chalenging month, goals to achive and simple plans for Autmn/Winter to catch up with books, series. I’ve told you before that I plan to write a post about my whishlist of interesting books to read and I will make one for you. Let me know in the comments is September a time to start something new for you as well?

 

 

Elle UK September 2017 - Magazine Review

 

Jak już na początku wspomniałam Elle się zmieniło i właśnie tutaj mamy nowość The Conversation. Postaram się opisać do minimum.
Jest to dział, w którym mamy raport o autentyczności. Jest on dość długi ponieważ na sam koniec mamy podsumowanie w kilku wypowiedziach/opiniach. Opiniach na różne tematy m.in o życiu modelek na Instagramie, czy faktycznie wszystko jest takie piękne i kolorowe? Wyidealizowane? Następnie Instagram normalnych nieznanych  ludzi, nie celebrytów, tylko nasz Instagram. Jak my pokazujemy nasze życie, czy też próbujemy kolorować? Kawa ma być podana i ujęta na zdjęciu lepiej niż w rzeczywistości? Wszyscy jemy tylko AcaiBowl?  – podsumowanie rzeczywistości i  chwila na przemyślenia i własne zdanie na temat tego wszystkiego co się dzieje wokół nas. Szczerze polecam przeczytać!

As I’ve mentioned before Elle has changed and here we’ve got a new thing – The Conversation. I’ll try to describe it in few words.

It’s a chapter in which we can find an authenticity. It’s quite long because in the end we’ll find a sum up in few opinions. Opinions about variety of topic such as life of Instagram models, is everything really so great ? Idealised? How do we show our lifes on Instagram, do we try to make thing more beautiful than they really are ? Should the picture of the coffee be better than in reality ? I reccomend to read it.

Elle UK September 2017 - Magazine Review

 

Cara Delevingne brytyjska modelka udzieliła szczerego wywiadu o sobie, dzięki czemu możemy bliżej ją poznać. Modelka, aktywistka, aktorka i teraz autorka książki, ale mówi że dopiero się rozkręca.

Cara Delevigne – British model. She gave a massive interview about herself which allows us to get to know her better. Model, actress and an author of books but she says she is just starting.
Elle UK September 2017 - Magazine Review

Lady Dior Maria Grazia Chiuri mówi o feminiźmie i modzie. Jest pierwszą kobietą w historii Diora, jako Dyrektor artystyczna od 70 lat. Bardzo ciepło wypowiada się na temat swojej rodziny, co mnie bardzo cieszy. Ma syna i córkę oraz oczywiście męża. Cokolwiek planuje/projektuje zawsze bierze pod uwagę zdanie swoich dzieci Niccolo 23 i Rachele 20. Uważa, że mają inny punkt widzenia i że nowa generacją równa się nowi klienci. Zachęcam do przeczytania TUTAJ

Lady Dior – Maria Grazia Chiuri tells us about feminism. She is first Art Director in history of Dior. She’s very worm in describing her family which really pleases me. She has a son and daughter and a husband of course. Whatever she plans/designs – she always takes her childerns thought into considerations. (Niccolo 23 and Rachele 20). She believes that they have a different point of view and that new generation means new customers. Enjoy the interview HERE.

1 thought on “Elle UK September 2017 – Magazine Review

  1. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałam jakiś magazyn
    … Dziękuję za te przeglądy, bo dzięki nim jestem na bieżąco

Komentarze są wyłączone.