Elle June – Magazine Review – Lana Del Rey

Lana Del Rey Elle UK June

Elle June – Magazine Review – Lana Del Rey

 

Już mamy środę, a dopiero był weekend, dla Was w Polsce długi weekend. I co, zleciało? Mi też, strasznie i zastanawiam się jak ten czas szybko leci. Za pół roku, jeszcze raz tyle co minęło i będziemy się szykować do Świąt! Ok, wprowadzam zły nastrój, dopiero wakacje się zaczynają <3. Dzisiaj będzie kolejny przegląd i  pod lupę bierzemy Elle UK. Na okładce Lana Del Rey sfotografowana przez Tomasa Whiteside.
W tym numerze mamy kilka na prawdę dobrych tekstów – będzie ciekawie.

Lana Del Rey Elle UK June Blog

List od Redaktor naczelnej

 

Elle

Czterdziestoletnia stażystka. Co Wy na to? Czy jest waszym zdaniem próg wiekowy? LS Hilton jest bestsellerową autorką m.in erotycznego thrillera pt. „Maestra”. Spędziła miły czas w Elle, kiedy to czuła się, że nie jest uziemiona w jednym miejscu, tylko mogła gdzieś wychodzić, nawet po odbiór paczek – co sprawiało jej przyjemność. Ma nadzieję, że jeszcze będzie miała okazję doświadczyć stażu w jakimś magazynie. – Warto przeczytać jej doświadczenie w Elle.

Lana

 

Lana Del Rey

 

Elle UK June

Mandy Walker zalicza się do 5% kobiet, które są kinematografami. Od pracy, jako niepłatna asystentka do Dyrektora fotografii w hitowym filmie „Hidden Figures”

 

 

 

June

Elle UK June Lana Del Rey

Chciałabym wiedzieć, co myślicie, co macie w głowie kiedy patrzycie na Lanę lub jej słuchacie? Ja mam z nią jedno wspomnienie i jest to serial Gossip Girl, który uwielbiłam i uważam, że był na tamten czas najlepszym serialem. Męczyłam ten serial strasznie, ze względu na to, to zaczęłam oglądać od momentu kiedy już moje koleżanki były na drugim albo nawet trzecim sezonie. Kultowe piosenki „Born to die” „Video games” „Blue jeans” uwielbiałam i do tej pory je słucham.
W wywiadzie z Lana Del Rey dowiecie się, że większość nocy spędza pod gwieździstym niebem przy samym HOLLYWOOD sign z nowym albumem Lust For Life. W 2010 roku ponad sto piosenek nieupublicznionych zostało wrzuconych do sieci bez jej zgody, ponieważ jej komputer został zhakowany. Jej kluczem do szczęścia jest to, żeby nie nie robić czegoś, co sprawi że będziemy nieszczęśliwi.

Lana Del Rey Elle UK June Emilux

 

Lana Del Rey Elle UK June

Oczywiście propozycji  podróży nie zabraknie, jak w każdym magazynie :D. Jest to idealny czas. Dajcie znać, czy się gdzieś wybieracie w te wakacje 🙂

 

4 thoughts on “Elle June – Magazine Review – Lana Del Rey

  1. Wybieram się na taras. Moje wakacje już były w maju. Magazyny – zawsze pięknie o nich mówisz. Co tu dużo pisać ! 🙂

  2. Jak dla mnie nie ma progu wiekowego w żadnym zawodzie. Ważne jest by robić to, co się kocha z pasją i ta Pani świetnie pokazuje, że chcieć to móc. Niezwykle motywują mnie takie osoby i zachęcają do dalszej pracy, ciągłego ulepszania czegoś 🙂 Wśród nich jesteś szczególnie Ty!

Komentarze są wyłączone.