British Vogue – review GiGi Hadid Cover

 

DSC_0081

Hej!

Dzisiaj przychodzę do Was z przeglądem Vogue’a, w którym jest sporo czytania, ponieważ jest dość gruby i ma dobre treści.
Znajdziemy oczywiście wywiad z Gigi Hadid, którą mamy na okładce sfotografowaną prze Mario Testino oraz kilka innych wywiadów, artykułów. Oczywiście ja Wam pokaże tylko te wybrane przeze mnie. Jeżeli jest coś, co Was interesuje o Vogue’u, chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o trendach, promocjach marek, czy może o czymś innym, to piszcie w komentarzach. Zapraszam do oglądania i życzę pięknego weekendu, do następnego!

DSC_0093

DSC_0094

Silna etyka pracy, dobre maniery i umiejętność wypowiadania się nowej ery modeli zaświtała.
Czy Gigi ma czas dla siebie poza pracą? Cały czas w trasie. Nowy Jork, Dubaj, Mediolan, Paryż, Berlin. Promocja TommyxGigi i sesje zdjęciowe.

DSC_0095

1

2

3

Im więcej rzeczy się zmienia, tym bardziej pozostają takie same. Vogue nawołuje do lat 80-tych oraz jak Viv Albertine zmieniła swoje życie w post-punkowej Brytanii.

DSC_0102

4

Współpracują z najlepszymi markami na świecie. Za post na Instagramie biorą tysiące. Jak to dzisiaj działa? Inne czasy, nowa praca, zawód. Czy liczba followers ma znaczenie?

DSC_0105

5

Jej postać w serialu Wersal jest przyćmiona przez króla słońca Ludwika XIV, ale poza ekranem Elisa Lasowski jest zupełnie inna.
Czyli jaka? Sprawdźcie sami 🙂

 

DSC_0108

6

 

11 thoughts on “British Vogue – review GiGi Hadid Cover

  1. Ja kolekcjonuję Vogue z całego świata <3 ale też czytam dużo innych, więc zapraszam do zaglądania do mnie – będzie dużó inspiracji! :)) <3

  2. Świetny pomysł na post to na pewno, bo ja nigdy bym nie wpadła na coś takiego 🙂 zdjęcia są mega 🙂 i muszę sobie sprawić tą gazetę 🙂

    Pozdrawiam!

Komentarze są wyłączone.