British Vogue May Magazine Review – Przegląd Prasy

DSC_0002

DSC_0003

Dzisiaj kolejny przegląd prasy i będzie to najnowszy numer British Vogue na maj. W tym miesiącu już czuć zbliżające się lato, kiedy spojrzymy na okładkę lub jak zaglądniemy do środka. Pokażę Wam najciekawsze moim zdaniem artykuły.

DSC_0005

Pocztówka z Malibu od Laura Bailey. Bardzo ciekawy tekst o tym, że to co widzimy w telewizji na filmach czy serialach jest czymś co zabiera dech w piersiach. U każdego jest to coś innego, ale głównie chodzi mi o miejsca, widoki. Kiedy pojechała do Malibu, to myślała że gra w filmie.  To nie było złudzenie, jak często ludzie mówią. Naoglądamy się czegoś, pragniemy tego, a gdy przychodzi nam do zobaczenia tego miejsca na żywo – nie robi wrażenia. U niej zrobiło i to jest super!

DSC_0006

Lista rzeczy na nadchodzące lato. Kiedy to zobaczyłam, od razu poczułam piasek, słońce i piękne widoki. Jest kilka rzeczy, które muszę kupić na wyjazd, ale głównym wyjazdem, który jest już niedługo jest lot do Polski i muszę się zaopatrzyć w wygodny strój, taki na łódki i kajaki. Natomiast w środę, też jest wyjazd, ale poza miasto, pół godziny samochodem. Nie będzie mnie w domu tydzień czasu, ale oczywiście tutaj będę i na mediach społecznościowych, tutaj macie mój Instagram.

DSC_0007

Przypomina trochę Polskę? To jest akurat w Moskwie. Moda i sztuka końca lat 80-tych początek 90-tych

DSC_0009

Amber Valletta jako Surfer Girl <3 Całą sesję będziecie mogli zobaczyć w środę 🙂
Sesja niczym z filmu o kalifornijskiej surferce  – robi wrażenie!

 

 

 

 

 

 

3 thoughts on “British Vogue May Magazine Review – Przegląd Prasy

  1. Muszę kupić w Empiku, bo tego jeszcze nie mam. Muszę mieć, tak pięknie to wszystko ujęłaś i opisałaś, ze ochotę już lecieć i kupić. Zreszta te magazyny słynna z profesjonalizmu i dbałości o najdrobniejsze szczegóły 🙂

Komentarze są wyłączone.