Blogi i kanały Youtubowe – Najczęściej odwiedzane przeze mnie

Heeeej wszystkim!!

Jak mija wam niedziela? Dzisiaj mam dla was kilka propozycji odnośnie czytania i oglądania. Będą to blogi znanych blogerów i kanały youtuberów. Pomyślałam, że część z was ich może nie zna, więc dobrym pomysłem będzie podzielić się tym z wami.

Fajną stroną będzie blog Kristiny Bazan. Znajdziecie u niej codzienną dawkę energii i porcje fajnych zdjęć. Nie mogę również zapomnieć o tekście. Zawsze do zdjęć jest zazwyczaj długi tekst, w którym opisuje piękne miejsca, stroje czy też spotkania ze znanymi osobami. Znajdziecie również kilka filmów w których odpowiada na pytania, przez co możecie się dowiedzieć o niej dużo więcej.

www.kayture.com

Ta propozycja jest zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Mężczyźni mogą tu zaczerpnąć dużo inspiracji odnośnie ubioru czy też fryzur, natomiast kobiety to samo, tyle że dla swoich mężczyzn.
U Mariano również znajdziecie filmy na YT, w których prezentuje swój strój dnia, porady odnośnie włosów i wiele innych.

www.mdvstyle.com

Chiara Ferragni na swoim blogu prezentuje swoje stroje dnia. Dzieli się zdjęciami z różnych miejsc świata, czy też reklamuje swoją markę pod imieniem i nazwiskiem.

www.theblondesalad.com

Zapraszam do przeglądania, czytani i oglądania 😉

——————————-

Kolejna propozycją będą kanały na YT.

Mimi Ikonn i Alex Ikonn, to małżeństwo, które współpracuje razem. Zwiedzają, fotografują i tworzą filmiki też razem.
Mimi robi ulubieńców miesiąca, porady odnośnie włosów, stroje dnia czy też jeździ i prezentuje różne miejsca na świecie.

Natomiast u Alexa znajdziecie filmy razem z Mimi, ale głównie znajdziecie porady odnośnie sukcesu.

Mam nadzieje, że tego typu post się Wam spodobał.
Życzę miłej niedzieli, Emilux