A new candles?

Hej!

W dzisiejszym poście będzie o zapachach do domu, a mianowicie o świecach zapachowych.
Ja jestem ogromną fanką świec zapachowych, zwłaszcza z Yankee Candle i nie kupuję innych, bo wiem że te są dla mnie najlepsze. Jeżeli idę na zakupy i mam zamiar kupić świeczkę, to sprawdzam w środku czy ma osad oleisty. Jest to ważne, ponieważ zapach jest intensywniejszy i jest pewność, że będzie unosił się po pokoju, czy mieszkaniu.
Jeżeli mieszkacie w Anglii, to znacie sklep HomeBargains. Tam jest dokładnie wszystko i za małe pieniądze można dorwać coś fajnego! I tym razem mi się udało dorwać świece (Hit amerykański), tez byłam ciekawa, czy to prawda i kupiłam trzy różne zapachy, bo były w cenie 1,99 (funt 99). Żadna cena w porównaniu z Yankee Candle. Yankee kosztują 16 funtów, a jak traficie w Asda, czy Tesco, to za 10 funtów, więc jest różnica.
Jestem zadowolona z ceny oraz zapachu, bo na prawdę unosi się po pomieszczeniach i w zależności jaki mamy zapach, to i tak jest intensywny!

DSC_0003
Dodatkowo też za małe pieniądze niż zazwyczaj dostałam malutkie świeczuszki z Yankee i woski.
*Jeżeli jesteście ciekawi w czym palę te malutkie świeczuszki, to już na dniach na blogu będziecie mogli zobaczyć na zdjęciu w poście oraz w filmie na YouTube.*
Regularna cena za małe świeczuszki i woski to około dwa funty. W HomeBargains zapłaciłam dwa funty za cztery sztuki, więc jest to Bargain!
Wiem, że też kupujecie świece zapachowe, to mam nadzieję że taka ciekawostka cenowa świeczek zainteresowała Was. Piękny zapach w domu, to podstawa !

 

DSC_0018

Do następnego, buziaki papa!