„5 questions with…” The beginning

 

W dzisiejszym wpisie chciałabym Was zaprosić na nową serię, która będzie nosić nazwę „5 questions with…”.
Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, zwłaszcza z takimi, którzy wiedzą więcej ode mnie, którzy mogą mnie czegoś nauczyć lub czymś zainspirować. Interesują mnie ludzie z pasją, którzy się rozwijają i co najważniejsze – lubią się dzielić doświadczeniem. Do nowej serii „5 questions with…” będę zapraszać influencerów, blogerów, instagramerów, w skrócie – ludzi, którzy mają swój biznes, dążą do swojego wymarzonego celu oraz takich ludzi, w życiu których media społecznościowe odgrywają dużą rolę.
Nie będą to tradycyjne wywiady, jakie czytamy w gazetach czy magazynach modowych, to będzie 5 konkretnych pytań z szerokim rozwinięciem (mam taką nadzieję). Będę się starała tak zadawać pytania, aby była na nie wyczerpująca odpowiedź. Pytania będą dotyczyły tego czym się zajmuje dana osoba. Już od bardzo dawna się zastanawiałam, żeby coś takiego tutaj wprowadzić, dlatego ostatnio (głównie wakacje) nie było mnie na blogu za często. Taki projekt, to długi proces.
Planuję publikować raz może dwa razy w miesiącu, ale to wszystko zależy ile osób mnie zainteresuje, czy osoby udzielające odpowiedzi się zgodzą oraz najważniejszy czynnik; ile czasu potrzebują do udzielenia odpowiedzi na zadane pytania.
Po pierwszej publikacji oraz każdej następnej, będą zadawała pytania na moim Instagramie, jakie chcielibyście osoby tutaj zobaczyć. Pamiętajcie, Wy też możecie mieć wpływ na to, o kim będziecie czytać.